Podczas wczorajszego wieczoru wyborczego żonie Krzysztofa Bosaka zdarzyła się nie lada wpadka. Ukochana kandydata Konfederacji zgubiła pantofelek. Bosak niczym książę z Kopciuszka uratował swoją ukochaną z opresji.

Scena jak z „Kopciuszka”

Wczorajsza sytuacja rozbawiła media. Kiedy żona Krzysztofa Bosaka zgubiła pantofelek jej szarmancki mąż ruszył pośpiesznie na pomoc. Bosak nie zastanawiając się ani minuty uklęknął i ukochanej pantofelek na stopę.

Karina Bosak Instagram
Karina Bosak Instagram

Karina i Krzysztof Bosakowie są świeżo po ślubie. Para pobrała się 8 lutego 2020 r. Jak przyznał sam kandydat na prezydenta ten czas był dla nich szczególnie trudny. Ciężko było im połączyć planowanie ślubu z prowadzeniem kampanii wyborczej.

Para dogaduje się idealnie. Oboje mają konserwatywne poglądy. Karina Bosak jest Dyrektorką Centrum Wolności Religijnej Instytutu Ordo luris.

Karina Bosak fot. Fakt
Karina Bosak fot. Fakt

To też może cię zainteresować: Przyszłe pierwsze damy. Jak prezentowały się podczas wieczoru wyborczego żony kandydatów na prezydenta

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wybory prezydenckie 2020: PKW podało wyniki z niemal wszystkich obwodów. Już nie ma wątpliwości, kto wygrał pierwszą turę