Biorąc pod uwagę, że tylko „ 40-50 narodzin na świecie było wynikiem ciąży obejmującej 7 dzieci”, rodzeństwo McCaughey uważane jest za cudowne tylko ze względu na ich istnienie.

Pierwsze na świecie siedmioraczki, które przetrwały

YT

Urodzeni 19 listopada 1997 r. Nathan, Brandon, Natalie, Alexis, Kelsey, Joel i Kenny, Jr McCaughey to pierwsze siedmioraczki na świecie, które przeżyły w komplecie. Ich 6-minutowe cesarskie cięcie wymagało zespołu 40 lekarzy i pielęgniarek, po czym ich rodzice Bobbi i Kenny McCaughey otrzymali osobisty telefon gratulacyjny od ówczesnego prezydenta USA Billa Clintona.

Miesiąc później Bobbi i Kenny pojawili się na okładce magazynu Time z grudnia 1997 roku. Od tego czasu życie rodzinne McCaugheya było niczym nadzwyczajnym, a w wieku 22 lat siedmioraczki osiągnęły więcej niż większość.

Zanim zdążyli chodzić lub rozmawiać, spotkali się z takimi gwiazdami telewizji, jak Oprah Winfrey, a mając 10 lat rodzeństwo miało (i odmówiło) szansę na bycie prawdziwą rodziną telewizyjną.

YT

Jak to jest być dorosłym siedmiorakiem? Oprócz dużej uwagi ze strony międzynarodowych mediów, rodzina McCaughey jest taka sama jak wszyscy inni. Kiedy się urodzili, McCaughejowie otrzymali wsparcie od lokalnej społeczności i rządu, w tym bezpłatne fundusze na ich edukację.

Najstarszy z siedmiorga, Kenny Jr., jest teraz stolarzem, a jego brat Brandon żołnierzem armii amerykańskiej. Inni chłopcy, Joel i Nathan, mają wspólną pasję, obaj studiują komputerowe systemy informacyjne.

YT

Rodzeństwo Kelsey, Alexis i Natalie kontynuują karierę odpowiednio w public relations, wczesnej edukacji i ćwiczeniach fizycznych. „Dorastając w Iowa przez 18 lat, tak naprawdę nie wiedzieliśmy, czym jest życie poza ramionami rodziców. Trudno było oderwać się od naszych rodziców ... ale myślę, że wszyscy to przyjęliśmy i po prostu naprawdę nawiązaliśmy nowe przyjaźnie” - Kelsey powiedziała o swoich doświadczeniach podczas nauki poza domem.

Podczas gdy każdy z siedmioraczków wytyczył swoje własne ścieżki, rodzina pozostaje ściśle związana i wdzięczna za ich szczególne połączenie.

O tym pisaliśmy: Modlitwa do potężnego Świętego o wysłuchanie i spełnienie ważnej dla nas prośby. Ten Święty nigdy nie przestał być aktywny

Zerknij: Gdańsk: można wybrać się już nad wodę. Wiadomo, które kąpieliska są już czynne