Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z ostatniej trasy koncertowej i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie "My Way" czy przychody z marki odzieżowej.

Edyta Górniak ma już 47 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy

Edyta Górniak screen Onet Kultura
Edyta Górniak screen Onet Kultura
Edyta Górniak screen Onet Kultura

Edyta Górnika jest zakochana? Kto jest szczęśliwym wybrankiem diwy?

Edyta Gorniak udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Niestety fotografia jest tak wykadrowana, że ciężko jest określić kto tak naprawdę występuje na fotografii.

„Żyjmy mega szczęśliwie i wciągajmy innych w tą przygodę. Jeśli osoby, na których Nam zależy nie potrafią tego, zostawmy ich tam gdzie są. Dołączą do Ciebie inni" – czytamy.

Edyta Górniak Instagram
Edyta Górniak Instagram

Edyta Górniak, jak dotąd, nie miała szczęścia w miłości. Artystka była w związku z Piotrem Schrammem, jednak para rozstała się po czterech latach.

Kolejnym partnerem Edyty był kierowca rajdowy – Mateusz Zalewski. Para rozstała się, ich związek nie przetrwał nawet roku. Jednym z powodów rozpadu związku był fakt, że Edyta poroniła. Para nie mogła poradzić sobie z sytuacją i postanowiła się rozstać.

Mamy nadzieje, ze tym razem Edyta spotka prawdziwa miłość.

Przypomnij sobie o: Małopolska: sporo zakażonych i wyleczonych w województwie. Sanepid podał nowe dane

Jak informował portal Życie: Nowe realia zabawy w klubach nocnych. Gdzie i jak odbywają się imprezy w Krakowie

Portal Życie Kraków pisał również o: Trwają prace przy budowie estakad kolejowych. Na jakim są etapie