Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Barbara Kurdej-Szatan pewne sprawy stara się zostawić dla siebie. Czasem jednak pokazuje fanom prywatne fotografie.

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

Fani z chęcią obserwują ich karierę, jednak czekają również na pewne smaczki, które wzbudzają jeszcze większe emocje niż kolejne osiągnięcia słynnej pary.

Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan

Basia Kurdej-Szatan wybrała imię dla synka!

Jaki czas temu Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan potwierdzili sensacyjne doniesienia mediów – oznajmili światu, że ich rodzina się powiększy.

Jak się okazuje rodzice zdecydowali już jak nazwa swoje dziecko.

Na temat imienia aktorka zdecydowała się wypowiedzieć w rozmowie z portalem Jastrząb Post.pl,

"Imię jest polskie, piękne, stare dość, tradycyjne i niestety okazuje się, że jest takich dużo. Trochę mnie to denerwuje. Jak wybraliśmy imię Hania, to wtedy w ogóle imię Hania nie było modne. Były same Zosie, Marysie. Stwierdziłam: "Super, Hania jest przepięknym imieniem, jest polskie, jest ładne". Nagle się okazało, że tego roku urodziły się same Hanie. Teraz jest dokładnie to samo " - mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Jak myślicie może nazwie synka tak jak Gosia Rozenek?

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram

Przypomnij sobie o: Małopolska: sporo zakażonych i wyleczonych w województwie. Sanepid podał nowe dane

Jak informował portal Życie: Utrudnienia dla kierowców do końca wakacji. Rozpoczyna się kolejny etap przebudowy jednej z ulic

Portal Życie Kraków pisał również o: Trwają prace przy budowie estakad kolejowych. Na jakim są etapie