Chociaż nie powinieneś wybaczać i zapominać o przestępstwie, które ktoś popełnił, tak naprawdę nie rozumiesz, dlaczego niektórzy ludzie mają pretensje tak długo, jak to robią.

Przebaczenie nie jest łatwe dla wszystkich. W rzeczywistości wiele osób nie wie nawet, jak wybaczyć, zwłaszcza jeśli się mylą. I, podobnie jak większość cech osobowości, twoja zdolność wybaczania (lub jej brak) może sprowadzać się do astrologii.

Istnieją pewne znaki zodiaku, które będą cię obrażać, dopóki nie umrą, a nawet wtedy nie ma gwarancji, że ich lodowate serce w ogóle się stopi. Są to znaki zodiaku, które absolutnie nienawidzą być w błędzie lub zmuszają kogoś do walki z nimi. Nie jest to typ, który łatwo wybacza lub zapomina.

Nawet jeśli jest to wypadek lub nieporozumienie, te znaki astrologiczne są zwykle najbardziej bezlitosne - lub przynajmniej potrafią wybaczyć, ale nigdy nie zapomnieć.

Ponadto istnieją inne znaki zodiaku, których nie można urazić, aby uratować im życie - są jak moja siostra i ja, ich przyjaźń z tobą jest zbyt dobra, aby walczyć bez powodu. Są to znaki zodiaku, które wolą po prostu cieszyć się życiem i bawić się z przyjaciółmi, i nie pamiętają tego ani razu, wiele lat temu, kiedy wy dwoje walczyliście.

Jeśli spędzisz całe swoje życie z nagromadzoną w sobie negatywnością, coś w końcu pęknie.

Widzę jednak wartość tego, jak obie strony spektrum radzą sobie ze skargami. Czasami rzeczy nie są tak głębokie, jak się wydają, a kłótnie i urazy są po prostu małostkowe.

Więc po której stronie spektrum jesteś?

Dowiedz się, jak długo każdy znak zodiaku pielęgnuje złość, a które szybciej wybaczają

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Baran był wściekły tylko na tych, którzy naprawdę go zdenerwowali i to nawet przez krótki czas. Będzie Cię obrażać w ciągu dnia, zanim zda sobie sprawę, że musi ci powiedzieć coś ważnego, albo po prostu chce z tobą ponownie porozmawiać.

Dla niego przyjaźń oznacza wzloty i upadki - i nie powinny się całkowicie rozpadać, kiedy upadają. Jeśli Baranowi zależy na tobie, to żaden argument nie spowoduje, że przestanie z tobą rozmawiać. Potrzebuje tylko około 24 godzin, aby obrażać się z powodu tego, co go martwi, zanim wasza dwójka będzie mogła się pogodzić.

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byk niesie ze sobą złośliwość, dopóki nie umrze, a może nawet ci nie wybaczy. Nadal ma pretensje do ciebie, abyś mógł o tym myśleć przez resztę życia. Innymi słowy, Byk jest jednym z największych astroobrażaczy.

Jest niezwykle uparty i nie znosi się mylić, więc często ma w sobie złośliwość tylko dlatego, że się z nim nie zgadzasz, że zawsze ma rację. Kiedy uświadomi sobie, że nie ma racji, nie przeprosi, ale jeśli naprawdę wierzy, że ma rację, nigdy nie usłyszysz jak przeprasza, próbując zawrzeć z tobą pokój.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Bliźniacy nie mogą skupić się na nikim, co w rzeczywistości jest dobre. Kiedy coś Bliźniaka niepokoi, natychmiast wszystko wyjaśni - nigdy się nie powstrzyma, gdy się zdenerwuje.

Jeśli chodzi o niezadowolenie, istnieje duża szansa, że ​​będzie chciał powiedzieć ci coś później, aby mógł obrazić się mniej niż minutę. Bliźniacy po prostu chcą się bawić z przyjaciółmi, a on nie wierzy, że gniew rozwiązuje wszystkie problemy. Jeśli nie chce cię już w swoim życiu, to powie. Szybko wybacza i zapomina.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rak jest jednym z najbardziej emocjonalnych znaków zodiaku, dlatego typowe dla niego jest złapanie tego, jak się czuje i pozwolenie, by dyktowało, jak przetwarza argumenty i inne rzeczy, które go denerwują (zamiast starać się być logicznym). Kiedy ktoś go obraża, może to robić przez lata, zwłaszcza jeśli nie czuje, że zostało to ujawnione.

Złośliwość nie jest czymś, co lubi rak, ale będzie zły na ciebie z powodu potrzeby. W rzeczywistości po prostu stara się o siebie zadbać, nie ulegając ludziom, którzy go skrzywdzili. Zdecydowanie chce ci wybaczyć, nie zrozum mnie źle, ale nie jest w stanie zapomnieć, co prowadzi do tych długotrwałych niezadowoleń.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Leo uważa, że ​​wszystko w jego życiu istnieje z jakiegoś powodu - a jeśli nie znajdzie dobrego powodu, byś został, pozbędzie się ciebie. Zrobi wszystko, co możliwe, a nawet więcej, aby zapobiec negatywnym rzeczom w swoim życiu, w tym niezadowoleniu z ciebie, dopóki nie zrozumiesz, dlaczego.

Lew może i będzie miał urazę, dopóki nie umrze. Zdecydowanie powie ci, że na początku nie chce cię w swoim życiu, ale jeśli nie zrozumiesz podpowiedzi lub jeśli naprawdę go bardzo obrażasz, pójdzie wprost na ciebie. Ma znacznie więcej przyjaciół i bardzo udane życie zawodowe, z którego pozbycie się jednej osoby nie sprawi, że poczuje się zimno.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panna, jak wiadomo, żywi urazy od miesięcy, ale tylko wtedy, gdy uzna to za absolutnie konieczne. Jest jednym z tych znaków zodiaku, który zawsze spróbuje najpierw zająć się tobą - ponieważ jest dorosłym, a nie małym dzieckiem - ale kiedy nie zrozumiesz podpowiedzi, będzie ci przy Pannie zimno.

Panna nienawidzi, gdy ktoś próbuje zagrozić jej uczciwości. Wie, że może być bardzo spięta, ale to tylko Panna. Potrafi szybko poradzić sobie z większością rzeczy, ale jeśli ktoś próbuje sprawić, by poczuła się źle z powodu tego, kim jest, nie może tego znieść i okazywać gniewu, dopóki szczerze nie przeprosi.

Waga (23 września - 22 października)

Waga nie znosi obrażania się, zwłaszcza że zawsze jest zakochana i szczęśliwa. Zrobi wszystko, co możliwe, aby jej przyjaźń z tobą się nie zmieniła, bez względu na to, jak brudne będą spory między wami.

Oczywiście, jak każdy znak zodiaku, Waga ma swoje granice tego, co przetrwa. Zwykle Waga nigdy nie jest mściwa. Będzie z tobą współpracować, dopóki nie zawrzesz pokoju i znów nie możesz się zaprzyjaźnić. Ale jeśli naprawdę ją skrzywdzisz tak bardzo, że ledwo może na ciebie patrzeć bez zdenerwowania, to zawsze będzie obrażona i nigdy nie będzie z tego powodu zdenerwowana.

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpion ma w sobie zło na zawsze, a potem jeszcze trochę. Może się wydawać, że jest nierozsądny, ale tak naprawdę chroni swoje serce przed wszystkim, co złe. On jest znakiem zodiaku, który dużo działa i kocha więcej, dlatego kiedy zaczyna z kimś naprawdę paskudną kłótnię, jego natychmiastową odpowiedzią jest walka.

Jednym z największych lęków w życiu Skorpiona jest wybaczenie niewłaściwej osobie i pozwolenie jej skrzywdzić się drugi lub trzeci raz. Nawet jeśli ty i ona znacie się od lat, jego pierwszą reakcją nadal będzie gniew, aby mógł uchronić się przed wszystkim, co negatywne i bolesne. Nie zawsze jest to właściwa odpowiedź, ale Skorpion nie dba o to.

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)


Strzelec nie ma uraz przez długi czas. Po prostu chce się zrelaksować i dobrze się bawić, więc jeśli nie umyślnie obrazisz jego uczucia, nie będzie trzymał czegoś nad głową, abyś mógł przeprosić każdego dnia aż do końca jego życia. Zwykle Strzelec będzie na ciebie zły przez maksymalnie kilka dni, zanim o tym zapomnisz.

Zostaw to Strzelecowi, aby pewnego dnia się zdenerwować, a następnie zapytaj, czy chce się z tobą spotkać do końca tygodnia. A kiedy zapytasz go, czy jest na ciebie zły, prawdopodobnie powie coś takiego: „Och, zupełnie o tym zapomniałem!” Nie zależy mu na utrzymywaniu tego, co negatywne, więc nie oczekuj, że jego niezadowolenie w ogóle potrwa długo.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożec zaplanował całe swoje życie, odkąd pamięta: znalezienie dobrej pracy (i bycie szefem), stworzenie własnej rodziny, stworzenie niesamowitej grupy przyjaciół, na których może liczyć na wszystko, i nigdy nie pozwolić, aby ktokolwiek go kontrolował lub manipulował nim. Jeśli nie jesteś częścią jego planu, uciszy cię szybciej niż jakikolwiek inny znak zodiaku.

Koziorożec nie ma czasu na negatywne osoby. Można go obrazić na zawsze, ponieważ nie wybacza i nigdy nie zapomina. Co więcej, chce, żebyś wiedział, że nie możesz obrażać jego uczuć ani denerwować. To trudna oferta, ale Koziorożec wie, że życie jest zbyt krótkie, aby ludzie mogli dyktować, co ma robić.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnik jest jednym z tych znaków zodiaku, który czasem kocha swoich przyjaciół bardziej niż siebie. Zrobiłby absolutnie wszystko dla swoich przyjaciół - z wyjątkiem tego, że zaprzeczy temu, kim jest. Jeśli chodzi o urazę, może ją trzymać przez około rok i tylko wtedy, gdy czuje się naprawdę urażony.

W rzeczywistości Wodnik w ogóle nie znosi gniewu, ale kiedy jest naprawdę zdenerwowany, nie może cię powstrzymać, dopóki nie dowie się kilku rzeczy. Około rok później (wtedy naprawdę boli), spróbuje znów się z tobą pogodzić, ale jeśli tego nie czuje (naprawdę ufa swoim wibracjom i intuicji), zmieni zdanie i zdecyduje się.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby nienawidzą tego, gdy obrażają jej uczucia, ale zamiast przepraszać, tylko po to, aby mogła trzymać przyjaciółkę, żywi urazę, dopóki sama nie zdecyduje o wszystkim. Kiedy naprawdę denerwujesz Ryby, możesz prawie zagwarantować, że nie będzie chciała przeprosić ani rozmawiać z tobą - przynajmniej na razie.

Ryby będą cię oburzać przez kilka miesięcy przed powrotem do ciebie. Może jej się to nie podoba, gdy jej uczucia są obrażone, ale jeszcze bardziej nienawidzi utraty kogoś. Postara się jak najlepiej wybaczyć i zapomnieć, ale tylko wtedy, gdy będzie wiedziała, że ​​ty też spróbujesz. Wie, że przyjaźń nie będzie trwała, dopóki oboje nad nią nie popracują.

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI