Brooke Shields to gwiazda popularnego niegdyś filmu pod tytułem Błękitna Laguna. Jak dziś wygląda aktorka, do której wzdychał wtedy cały świat? To niesamowite. Jest prawdziwą pięknością!

Jak dziś wygląda Brooke Shields?

Brooke Shields to aktorka urodzona w 1965 r. Amerykanka, która przyszła na świat w Nowym Jorku ma dziś 55 lat. Brooke rozpoczęła swoją aktorską przygodę będąc jeszcze nastolatka. To dzięki roli w błękitnej Lagunie, w której zagrała w 1980 r. uzyskała największą popularność. Zdjęcie nastoletniej wówczas aktorki obiegło niemalże cały świat.

O urodzie aktorki mówił wówczas cały świat. Wielu mężczyzn jak i kobiety zachwycał się jej urodą. Aktualnie aktorka ma 55 lat. Co ciekawe jej wygląd w ogóle nie wskazuje na to, ile ma lat.

Można oni śmiało powiedzieć, że jest jak wino. Na fotografii, która znalazła się w mediach społecznościowych aktorka wygląda na czterdziestolatka co ciekawe zdjęcie nie wskazuje na to, że aktorka poddawała się kiedykolwiek jakim się operacjom plastycznym.

Jej twarz pokryta jest delikatnymi zmarszczkami, które rysowały się latami. Na próżno szukać drastycznie zmieniających rysy twarzy zabiegów. Zobaczcie sami.

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI