Wakacje już za pasem. Z tej okazji Minister Edukacji postanowił wysłać do wszystkich szkół oraz placówek edukacyjnych list, w którym z całego serca dziękuje za wszelkie poświęcenia i trud włożonej w działania edukacyjne pracę, która w ostatnim czasie ze względu na panowanie pandemii, była znacznie trudniejsza.

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski w opublikowanym na stronie gov.pl liście, pisze:

– Dzięki zaangażowaniu i determinacji wielu osób, na wszystkich szczeblach systemu edukacji, w zdecydowanej większości szkół nauka na odległość przebiegała sprawnie i bez większych problemów. Wszystkim tym, którzy przez wiele tygodni z entuzjazmem, zapałem i poświęceniem wykonywali swoje obowiązki, przekazuję wyrazy szacunku i uznania.

W swoim liście minister Pionktkowski nie zapomni al także o rodzicach, którzy podczas ostatniego semestru zajęli w edukacji swoich dzieci ogromne miejsce.

– W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość – wskazał minister Dariusz Piontkowski.

Dodatkowo minister złożył wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, dyrektorom oraz pracownikom oświaty życzenia bezpiecznych wakacji.

– Chciałbym, aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021 – podkreślił.

Kiedy szkoły zostaną otwarte? Źródło: tvn24.pl
Kiedy szkoły zostaną otwarte? Źródło: tvn24.pl
Kiedy szkoły zostaną otwarte? Źródło: tvn24.pl

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI