Robert Lacey konsultant historyczny serialu „The Crown” a także autor biografii „Bitwa braci. William i Harry, przyjaźń i wojna”, twierdzi iż kontakt miedzy Williamem a Harrym pogorszył się zanim ten młodszy zdecydował się na opuszczenie rodziny królewskiej.

Już od dawna brytyjskie media spekulowały jakoby kontakt na linii Harry i William był napięty. Jak się okazuje do rzetelnych źródeł udało się dotrzeć Robertowi Lecey. Autor zawarł w swojej książce naprawdę pikantne szczegóły dotyczące relacji miedzy braćmi.

Co ciekawe konflikt miedzy synami Diany zaczął się już we wczesnej młodości i nie rozpoczął się wcale odejściem Harrego z rodziny.

William i Harry
William i Harry
William i Harry

Konflikt między braćmi zaczął się już w dzieciństwie

„Lacey wyjaśnia, co się dzieje, kiedy dwóch synów wychowuje się do dwóch różnych funkcji w przyszłości. Pokazuje też, że ziarno niezgody między nimi zostało zasiane już w momencie rozpadu małżeństwa ich rodziców” – podaje Onet.

O swoim kontakcie z bratem wypowiedział się sam Harry w dokumencie "Harry & Meghan: An African Journey", gdzie wyznał że:

„Ze względu na presję, niektóre rzeczy dzieją się nieuchronnie (...) W tej chwili z pewnością kroczymy różnymi ścieżkami, ale zawsze będę przy nim i, wiem to, on zawsze będzie przy mnie (...). Jako bracia mamy dobre i złe dni".

Jasnowidzka miała przerażające wizje dotyczące księcia Harry'ego, źródło: Interia
Jasnowidzka miała przerażające wizje dotyczące księcia Harry'ego, źródło: Interia
Jasnowidzka miała przerażające wizje dotyczące księcia Harry'ego, źródło: Interia

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI

Przypomnij sobie: POLSKIE WŁADZE WYCIĄGAJĄ RĘKĘ DO DZIECI. CZĘŚĆ Z NICH BĘDZIE MOGŁA LICZYĆ NA 1000 ZŁOTYCH ZAPOMOGI, KTO JĄ DOSTANIE, KOMU PRZYSŁUGUJE

Portal „Życie” pisał również: TO JUŻ OFICJALNE. TRZY KOLEJNE OBOSTRZENIA ZOSTANĄ ZNIESIONE LADA MOMENT. OFICJALNY KOMUNIKAT PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO W TEJ SPRAWIE