Jednocześnie postanowił podzielić meble i sprzęt AGD według własnego uznania. Nie kłóciłam się i zabrałam jego szafki i telewizor, a ponadto złotą biżuterię. To już nie miało dla mnie znaczenia.

Mój mąż Bohdan i ja żyliśmy przez 10 długich lat. Pobraliśmy się, gdy mieliśmy po trzydzieści lat. Wydawałoby się, że byliśmy dorośli, którzy już dużo widzieli i świadomie wchodzą w życie małżeńskie.

Żyliśmy dobrze, ale przez długi czas nie mieliśmy dzieci. I zaledwie trzy lata temu urodziłam syna, więc ostatnio poświęciłam mu całą swoją miłość, troskę i uwagę. Prawdopodobnie dlatego nie zauważyłam, że mój mąż zaczął mnie zdradzać. W pracy Bogdan poznał 27-letnią niezamężną Swietłanę. Okazuje się, że robili to wszystko od kilku lat.

A ostatnio Bogdan postanowił mi wszystko opowiedzieć i opuścić rodzinę. Na początku chciałam walczyć, szukając sposobów na odzyskanie mojego ukochanego męża. W mojej duszy była też mała nadzieja, że ​​zmieni zdanie, a jego uczucia do mnie nie zniknęły. W końcu mamy dziecko, myślałam, że przynajmniej ze względu na mojego syna powinniśmy starać się utrzymać rodzinę. Bogdan zdradził mnie, moją miłość, i zamienił naszą rodzinę na młodą, wybraną — jego nowe hobby.

Potem zdałam sobie sprawę, że mój mąż już o wszystkim zdecydował i nie zamierza zmienić zdania. Potem zdecydowanie postanowiłam, że z trudem wybaczę jego zdradę. Niech nasze wspólne dziecko lepiej dorasta w rodzinie bez ojca. Jest to lepsza opcja niż wtedy, gdy syn obserwuje ciągłe nieporozumienia między rodzicami. Poza tym dobrze zarabiam, dobrze wyglądam i potrafię to pokonać. Dlatego postaram się nie tęsknić za moim mężem, nie walczyć, ale po prostu żyć, bo mam dla kogo żyć.

Początkowo Bogdan zebrał swoje rzeczy i po prostu zamieszkał z tą Swietłaną. Potem postanowiliśmy oficjalnie się rozwieść. I wtedy zobaczyłam, kim naprawdę był mój mąż. Nawet nie zauważyłam jego negatywnych cech, żyjąc z nim w małżeństwie. To dlatego, że tak bardzo go kochałam. Przede wszystkim mój były mąż postanowił zabrać mi całą biżuterię i prezenty, które podarował przez lata wspólnego życia.

Mieszkanie, w którym mieszkaliśmy, zostało zakupione przed ślubem moich rodziców. Tutaj zdał sobie sprawę, że nie ma się czym podzielić. Jednocześnie postanowił podzielić meble i sprzęt AGD według własnego uznania. Może myślał, że się sprzeciwiam? Nie kłóciłam się i nie zabrałam jego szafek i telewizora, a tym bardziej złotej biżuterii. To już nie miało dla mnie znaczenia. Obiecałam sobie, że spokojnie zniosę wszystko, co się wydarzy, tylko po to, aby ta niegodna osoba zniknęła z mojego życia na zawsze.

Po rozwodzie postanowiłam nie komunikować się z nim. Jeśli chce się spotkać z synem, nie będę miała nic przeciwko. Jestem pewna, że dam sobie radę. Będę częściej komunikować się z kolegami w pracy, częściej chodzić do rodziców, weekend poświęcę mojemu dziecku.

I chociaż staram się, aby nie okazywać smutku ludziom i mojemu synowi, to jednak bardzo mnie to poruszyło. Jak mogłabym żyć z tym mężczyzną przez te wszystkie lata? Był zupełnie inny, kiedy mnie spotkał. Jak inna kobieta może być lepsza ode mnie? Dlaczego nie pomyślał o swoim synu? Dziecku trudniej będzie mieszkać w rodzinie bez ojca. Nawet jeśli moi rodzice otaczają go troską i uwagą, będę sobie z nim radziła częściej, ale dzieci muszą dorastać w pełnoprawnej rodzinie.

I mój były mąż znów mnie zaskoczył. Kiedy znów przyszedł po różne rzeczy, powiedział mi, że mnie opuścił, ponieważ zawsze marzył o młodej żonie. Byłam po prostu oszołomiona — dlaczego on, 10 lat temu, wybrał mnie, 30 lat. Czy nie było mu łatwiej od razu poślubić dwudziestoletnią dziewczynkę?

Patrzę na niego i nie rozumiem, jak mogłabym z nim żyć przez tyle lat, a nawet go kochać? W tej sytuacji współczuję mojemu synowi, ale zrobię wszystko, aby wychować go na godnego człowieka. Jestem pewna, że mi się uda.

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI

Przypomnij sobie: POLSKIE WŁADZE WYCIĄGAJĄ RĘKĘ DO DZIECI. CZĘŚĆ Z NICH BĘDZIE MOGŁA LICZYĆ NA 1000 ZŁOTYCH ZAPOMOGI, KTO JĄ DOSTANIE, KOMU PRZYSŁUGUJE