Piotr Żyła jest utalentowanym, światowej klasy skoczkiem narciarskim. Polak zjednał sobie wielu fanów, którzy bacznie obserwują jego sportowe poczynania.

Jego styl bycia sprawia, że Polacy pokochali mężczyznę. Piotr Żyła ma bowiem ciekawe poczucie humoru i sprawia wrażenie „chłopaka z sąsiedztwa”, co cenią sobie fani.

Choć sam sportowiec nieczęsto dzieli się zdjęciami najbliższych w sieci, jego prywatne sprawy są znane szerszej publiczności, głównie ze względu na byłą żonę skoczka, Justynę Żyłę, która z kolei chętnie obnaża intymne szczegóły z życia.

Raczkująca celebrytka zadbała o to, by ich rozstaniem żyła cała Polska. Teraz, gdy cały szum przeniósł się na nią, a Piotr pozostał w cieniu, media skupiły się na obserwowaniu poczynań Justyny.

Justyna Żyła z dziećmi, Kubą i Karoliną. Źródło: Instagram
Justyna Żyła z dziećmi, Kubą i Karoliną. Źródło: Instagram

Justyna Żyła świętuje Dzień Ojca

Dzień Ojca to idealny moment dla Justyny Żyły. Celebrytka może zaszaleć na swoim Instagramie publikując tematyczne posty, które mogą uderzyć bezpośrednio w byłego męża.

Z okazji tak ważnego dla każdego tatusia dnia, Justyna postanowiła wrzucić post. Nie zawiodła i tym razem.

"Wszystkiego naj naj najsłodszego wszystkim tatusiom w szczególności mojemu tacie i ojcu moich dzieci" - napisała pod zdjęciem przedstawiającym tort owocowy.

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI

Przypomnij sobie: POLSKIE WŁADZE WYCIĄGAJĄ RĘKĘ DO DZIECI. CZĘŚĆ Z NICH BĘDZIE MOGŁA LICZYĆ NA 1000 ZŁOTYCH ZAPOMOGI, KTO JĄ DOSTANIE, KOMU PRZYSŁUGUJE