To jeden z najpiękniejszych dni w życiu Radka Majdana. Bramkarz obchodzi swoje pierwsze w życiu święto – Dzień ojca. Co z tej okazji przygotował dla niego mały Henio?

Henio Majdan z tatą

Małgosia Rozenek-Majdan urodziła Henia przez cesarskie cięcie 10 czerwca. Gwiazda oraz jej synek wrócili już do domu, gdzie odpoczywają. Wygląda jednak na to, że Henio potrafi dać popalić rodzicom.

Małgosia Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciem, na którym Henio śpi obok taty, Radka Majdana. Opis nie pozostawia wątpliwości – maluch nie pozwala świeżo upieczonym rodzicom na przespanie całej nocy.

„Niedaleko pada jabłko... Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem. Ale nie jakoś długo, może dwie godzinki. Henio powoli, podkreślam powoli, przechodzi z rytmu ciążowego, kiedy był najbardziej aktywny w nocy, na rytm dzienny. Już widzimy światełko w tunelu. Szczególnie ja, bo po nakarmieniu tatuś nosi synka aż zaśnie. Kocham ich bardzo. I powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony”

– zastanawiała się w opisie pod zdjęciem.

Małgosia Rozenek-Majdan i Henio Majdan. Źródło: Instagram
Małgosia Rozenek-Majdan i Henio Majdan. Źródło: Instagram

Radek Majdan obchodzi swój pierwszy w życiu Dzień Ojca

Ten dzień Radek Majdan zapamięta na zawsze. Bramkarz obchodzi dziś swój pierwszy w życiu Dzień Ojca.

Jeszcze trochę minie, zanim Henio narysuje Tacie laurkę, ale już dziś ze wzruszeniem świętujemy pierwszy dla Radzia Dzień Ojca. To takie piękne chwile... - napisała w sieci żona byłego piłkarza.

Radek Majdan i Henio screen Instagram
Radek Majdan i Henio screen Instagram

Przypomnij sobie o: Czeka nas poprawa pogody. Co jeszcze zapowiedziano w prognozie na wtorek

Jak informował portal Życie: Od przyszłego tygodnia startuje Strefa Płatnego Parkowania. Jakie będą stawki opłat

Portal Życie pisał również o: Miasto planuje nowe atrakcje dla mieszkańców. Kto będzie mógł skorzystać