Nie ma takiego pogrzebu, który byłby milym wydarzeniem. Choc zazwyczaj wszytskie takie uroczystosci wygladaja podobnie, podczas jednej z nich doszlo do niespodziewanego wydarzenia. To jest nie do uwierzenia!

Nie do wiary!

Poczas uroczystosci pogrzebowym pewnej Rosjanki, doszlo do niewiarygodnych wydarzeń. W czasie uroczystosci zaczelo dziac sie cos niezwyklego. Fagilyu Mukhametzyanov byl inny niz wszystkie. Wtedy, gdy rodzina i bliscy zaczynali sie modlic za zmarlą z trumny zaczely wydobywac sie dziwne dzwieki. To przerazajace!

Fagilyu Mukhametzyanov zmarła majac 49 lat. Przyczyną zgonu byla choroba serca. To , co wydarzylo sie podczas jej ostatniego pozegnania, przyprawia o dreszcze!
Kiedy zalobnicy modlili sie za zmarlą z trumny zaczely dochozic niepokojace dzwieki. Podczas tego wyarzenia trumna ze zmarla byla otwarta. Zalobnicy postanowili wiec podejsc do ciala i sprawdzic co taiego sie dzieje. Zauwazyli, ze powieki kobiety zaczely drgac. Postanowiono wezwac karetkę.
Jak sie okazuje kobeta zostala uznana za zmarla wtedy, gdy jeszcze zyla. Kobieta zaczela przebudzac sie w momencie, gdy rodzina i bliscy zaczeli modlic sie nad jej cialem. Miala tyle szczescia, ze wydarzylo sie to przed pochowaniem jej ciala. Pogrzeb skonczyl sie szcesliwie.

To też może cię zainteresować: Jak odróżnić boreliozę od koronawirusa? Głos na ten temat zabrali eksperci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: GIF podjął decyzję o wycofaniu z obrotu kolejnego znanego leku. Jest on stosowany także u dzieci

O tym się mówi: Metoda na policjanta niestety wciąż działa. Policja informuje o kolejnych przypadkach wyłudzeń