Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.
Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.
Obecnie Ania i Robert mają już dwie córeczki. Na co dzień mieszkają w swoim domu w Niemczech, gdzie spędzają większość czasu, o ile obowiązki zawodowe pary nie zmuszają rodziny Lewandowskich do podróży.

Rodzina Lewandowskich / screen Instagram: annalewandowskahpba
Rodzina Lewandowskich / screen Instagram: annalewandowskahpba
Rodzina Lewandowskich / screen Instagram: annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Laury

Jak dotąd Lewan dowscy nie zdecydowali się na pokazanie w mediach twarzy małej Laury. Podobnie było w przypadku Klary, która przez długi czas nie była znana polskim mediom.
Zdjęcia twarzy dziewczynki można było znaleźć jedynie na zagranicznych portalach.
Ania choć od porodu minął zaledwie miesiąc, wróciła już na salę treningową. Mamie towarzyszy mała Klara, która podobnie jak rodzice kocha sport. Dziś podczas ćwiczeń Anii towarzyszyła jej młodsza córeczka - Laura. Lewandowska postanowiła zamieścić nagranie na swoim instastory. Widać jak słodka dziewczynka w sukience w wiśnie towarzyszy mamie podczas "daily routine".
Laurka dzisiaj kibicuje mamie podczas stretchingu - napisała.

Anna Lewandowska fot. Instagram
Anna Lewandowska fot. Instagram

Zobaczcie o czym jeszcze pisaliśmy: Tutaj pasażerowie biletów już nie kupią. Radni przegłosowali ważną zmianę odnośnie komunikacji miejskiej

Portal Życie Kraków pisał również o: Mieszkańcy DPS czują się uwięzieni. Jak wygląda sytuacja w „Helclówce”?

A także: Raport sanepidu daje nadzieję na poprawę. Nowy bilans zakażeń w województwie