Koziorożec

Aniołem, który sprawuje nad tobą opiekę i pokazuje ci, którą drogą życia iść jest Akasha. To anioł o głębokiej wiedzy, która pomoże ci obudzić twoj ukryty talent. Idź za jego głosem, to będzie owocna droga.

Wodnik

Ten rok to będzie prawdziwa niespodzianka. To nie jest czas na spokój, twoje życie gna jak szalone. Czy dasz rade dotrzymać mu tempa?

Ryby

Nad rybkami czuwa Serafin. Bądź spokojny, on czuwa nad tobą i twoimi bliskimi. To dobry znak dla relacji partnerkich. Ci, którzy marzą o dziecku, zostaną wysłuchani.

Baran

To wspaniały rok dla barana, który moze rozwinąć swoje talenty i niezużyte zasoby energii. Ten czas to prawdziwy potencjał. Wykorzystaj go. To dobra opcja na zmianę pracy czy miejsca zamieszkania.

Anioły. Screen: YouTube
Anioły. Screen: YouTube
Anioły. Screen: YouTube

Byk

Nad tobą byklu czuwa Archanioł Gabriel. Zaufaj mu a wskaże ci on drogę do prawdziwego spełnienia. Nie bój się prosić o wsparcie.

Bliźnięta

Archanioł Michał ma dla ciebie w daże ogromne pokłady energii. Wykorzysstaj je dobrze. Nie bój się prosić o wsparcie.

Rak

Z pomocą w spełnianiu marzeń przyjdzie ci Archanioł Azere. To ten czas, w którym zauważysz, że warto było się poświęcić.

Lew

O lwa dba Archanioł Daniel. Dba onn o lwi rrozwój zawodowy. Bądź pewny sukces is comming!

Panna

To dobry znak dla relacji partnerkich. Ten czas to prawdziwy potencjał. Wykorzystaj go. To dobra opcja na zmianę pracy czy miejsca zamieszkania.

Waga

Leila to twoja anielska strażniczka. Dzięki niej zagłębisz się w swoje wewnętrzne ja. Będzie warto.

Skorpion

Izjasz - to on pokieruje cię w drodze do spełnienia marzeń. To będzie dobry rok.

Strzelec

Strzelcom zaleca się zadbanie o siebbie. Nie tylko o wygląd zewnętrzny ale także o stan psychofizyczny, zdrowie i aktywność.

Anioły. Screen: YouTube
Anioły. Screen: YouTube
Anioły. Screen: YouTube