W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu.
Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.
Jakiś czas temu, Dagmara uległa wypadkowi, podczas którego doznała poważnego uszkodzenia nóg.
- Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo… - pisała tuż po wypadku w mediach społecznościowych.
Na szczęscie Dagmara Kaźmierska pokonała przeciwności losu i powoli wraca do zdrowia.Teraz, kiedy czuje się już coraz lepiej, może wrócić do swoich starych nawyków.

Dagmara Kaźmierska z synem. Źródło: fakt.pl
Dagmara Kaźmierska z synem. Źródło: fakt.pl
Dagmara Kaźmierska z synem. Źródło: fakt.pl

Królowa życia zażegnała ból. Kazimierska wywija jak szalona

Dagmara Kazimierska wskutek powikłań po wypadku przez długi czas porusszała się na wózku inwalidzkim. Później dzięki długim i ciężkim rehabilitacją udało jej się stanąć na nogi. Dziś, kiedy czuje się już dużo lepiej, może znów cieszyć się życiem.
Dagmara Kazimierska pochwaliła się ostatnio na swoim Instagramie nagraniem, na którym wywija jak szalona. Widać, że celebrytka czuje się już dużo lepiej.
- Jezuuu. Pierwszy raz od roku tańczę - cieszy się na InsaStory.
Od czasu wypadku minął już rok. Lekarze stan jej kończyn uważają za poważny. Dagmara przeszła już dwie operacje. Jak się okazuje to nie koniec leczenia celebrytki. Dagmara ciągle poddaje się rehabilitacji.

Dagmara Kazimierska screen Instagram
Dagmara Kazimierska screen Instagram