Niektóre rzeczy w życiu są naprawdę niewytłumaczalne. Weźmy na przykład tajemnice ogromnego wszechświata lub pytanie bez odpowiedzi, dlaczego nasz pies codziennie przynosi zwłoki myszy z ogrodu.

Pomimo braku uzasadnienia i odpowiedzi rozumiemy i akceptujemy te niepewności w pełnej wierze. Podobnie zrobił to Alfredo Lo Brutto.

Właśnie mijał mu kolejny zwykły dzień we włoskim Agropoli, gdzie mieszka, kiedy zobaczył coś spektakularnego między chmurach wysoko nad sobą. Niebo było okryte majestatycznym odcieniem niebieskiego z widokiem na morze, a między chmurami błyszczała jasno biała sylwetka znajomej postaci obrysowanej smugami jasnych pomarańczowych promieni.

Mężczyzna natychmiast zrobił zdjęcie niewiarygodnego widoku i udostępnił je w Internecie. Alfredo twierdził, że postać w chmurze była niesamowicie podobna do Jezusa Chrystusa.

- Byłem oczarowany tym widokiem. Nie udostępniam zdjęć w mediach społecznościowych często, ale kiedy je zrobiłem, od razu poczułem, że chcę, aby inni je zobaczyli, ponieważ to było tak piękne – powiedział mężćzyzna, który zrobił zdjęcie w rozmowie z Daily Mail.

Zdjęcie zrobione na Morzu Tyrreńskim wywołało gorącą debatę w Internecie na temat jego dwuznaczności. Chociaż wygląda nieco podobnie do posągu Jezusa w Rio De Janiro w Brazylii, internauci nie mogli się powstrzymać od sceptycyzmu.

źródło: Facebook Alfredo Lo Brutto

Mężczyzna wierzy, że zdjęcie przedstawia objawienie Jezusa Chrystusa

Jeśli chodzi o Alfredo, mężczyzna naprawdę wierzy w obraz, którego był świadkiem i zadziwił go na tyle, aby mógł go sfotografować.

Gdy połowa osób, które widziały obraz w Internecie zdecydowanie popiera argumenty Alfredo i wierzy, że na zdjęciu ukazał się Jezus to druga część przekonuje, że ​​jest to klasyczny przypadek złudzenia optycznego w połączeniu z idealną grą świateł.

Bez względu na poglądy, niezaprzeczalne jest to, że zdjęcie to piękna dokumentacja cudów natury i być może siły wyższej dla wierzących.

Ecco la foto diventata virale sui social! "Il Cristo di luce nel mare di Agropoli....." Foto di Alfredo Lo Brutto

Gepostet von Alfredo Lo Brutto am Montag, 4. März 2019

Portal „Życie” informował: NIESAMOWITA HISTORIA POLSKIEJ STYGMATYCZKI. MIAŁA DAR PRZEWIDYWANIA PRYSZŁOŚCI I UZDRAWIANIA, CZĘSTO ROZMAWIAŁA Z DUCHAMI

Przypomnij sobie: BÓG ZOSTAWIŁ NAM SIEBIE POD POSTACIĄ CHLEBA. JEDEN CZŁOWIEK WYTŁUMACZYŁ DLACZEGO

Portal "Życie" pisał również: TO WYDARZENIE ODMIENIŁO JEGO ŻYCIE NA ZAWSZE. POMODLIŁ SIĘ MÓWIĄC "TY SIĘ TYM ZAJMIJ"