Karol Stasburger to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych ze stacją TVP. Popularny prezenter znany jest głównie z uwielbianego przez Polaków teleturnieju „Familiada”, który oglądać można na antenie TVP2.

Karol Strasburger jest związany z telewizją już od lat. Popularny prezenter Telewizji Polskiej od kilku miesięcy jest ojcem.

72-letni prezenter wychowuje swoje pierwsze dziecko. Jego córka ma zaledwie 5 miesięcy, a mamą dziecka jest świeżo upieczona żona Karola Strasburgera, 35-letnia Małgorzata Weremczuk.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: pikio.pl
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: pikio.pl
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: pikio.pl

Karol Strasburger chce zatańczyć na weselu córki

Karol Strasburger to jeden z najstarszych polskich ojców. Prezenter został nim dopiero po siedemdziesiątce. Całkiem niedawno jego jedyna córeczka skończyła roczek.

Jak Karol spędza kwarantannę? Jaksi e okazuje mężczyzna nie może narzekać na nudę. Podczas przymusowej narodowej izolacji, mężczyzna cieszy się rolą ojca.

Nie narzekam na nudę. Mam więcej czasu na życie prywatne i domowe. Mogę bardziej poświęcić siebie żonie i dziecku, z którym jestem od rana do wieczora. Laurka jest kochanym dzieckiem i moim jedynym, jakie udało mi się w życiu mieć. Zająłem się też ogrodem i wreszcie zrobiłem zaległy porządek w garażu - opowiada Strasburger "Życiu na Gorąco".

Karol Strasburger. Źródło: se.pl
Karol Strasburger. Źródło: se.pl
Karol Strasburger. Źródło: se.pl

Jak mu idzie opieka nad dzieckiem?

Jak się okazuje prezenter ma pewne marzenie. Chciałby aby jego córka, podobnie jak on, grała w tenisa.

- Nie ma od tego odwrotu, moim obowiązkiem jest, żeby moja córka potrafiła grać w tenisa. Nauczę ją tego - zapewnia.

Gra w tenisa ma dla Strasburgera jeszcze dodatkowe znaczenie. Dzięki niej zachowa sprawność na dłużej, po to by zatańczyć na weselu córki.

Chciałbym jak najdłużej być zdrowy i marzę o tym, żeby móc jeszcze zatańczyć na ślubie mojej córki - zdradza "Życiu na Gorąco".

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE JEJ ZDROWIA. DZIENNIKARKA CIERPI NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z TELEWIZJI NAZIEMNEJ. BĘDĄ WIELKIE ZMIANY