Ewa Szykulska to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego kina. Aktorka mimo swojego stanu zdrowia i długoletniej choroby, potrafi zachować prawdziwy optymizm.

Ewa Szykulska już od wielu lat zmaga się z trudną chorobą. Aktorka choruje na cukrzycę. Choć życie nie jest dla niej łaskawe, aktorka stara się wyciągać pozytywy z zastanych sytuacji. Aktorka potrafiła zachować pogodę ducha nawet wtedy, gdy uległa wypadkowi. „Kiedy życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę” – to z pewnością jej życiowa dewiza.

Ewa Szykulska choruje na cukrzycę

Ewa Szykulska postanowiła podzielić się z czytelnikami swoim sposobem na to, by nawet w najtrudniejszych chwilach, nie załamywać rąk.

–Wystarczy stosować się do zaleceń lekarzy, dbać o dietę i wszystko w tym temacie. Ja po prostu nie lubię narzekać, a jeśli płaczę to tylko w ukryciu – powiedziała w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie

Ewa Szykulska uległa ciężkiemu wypadkowi

Aktorka ma za sobą także poważny wypadek, który przydarzył się jej podczas pracy w teatrze. Po tym, jak zerwała ścięgno Achillesa, musiała długo dochodzić do pełni zdrowia. Mimo wszystko zachowała pogodę ducha.

– Ale nie jest tak źle, bo samodzielnie chodzę, a nawet jeżdżę samochodem. Tylko czasem kuleję, ale mało jest kulawych na tym świecie? wyznała w dalszej części rozmowy z magazynem.

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE JEJ ZDROWIA. DZIENNIKARKA CIERPI NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z TELEWIZJI NAZIEMNEJ. BĘDĄ WIELKIE ZMIANY