Instagram jest aktualnie jednym z najpopularniejszych miejsc, w którym to gwiazdy chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym czy zawodowym. Jest to także miejsce, w którym mogą kreować swój wizerunek używając do tego jedynie telefonu komórkowego.

Popularność Instagrama wśród celebrytów zainspirowała magazyn Gala do stworzenia rankingu 50 najbardziej popularnych celebrytów na Instagramie. Zobacz, kto znalazł się w ścisłej 5!

1.Robert Lewandowski aż 17,3 mln obserwujących

Robert Lewandowski kupił swojej starszej córeczce takie samo auto!, źródło: Sport.pl
Robert Lewandowski kupił swojej starszej córeczce takie samo auto!, źródło: Sport.pl
Robert Lewandowski kupił swojej starszej córeczce takie samo auto!, źródło: Sport.pl

Robert Lewandowski jest piłkarzem, o którym chyba nie sposób nie słyszeć. Jego kariera od samego początku rozwijała się w niesamowitym tempie. Nie ulega więc wątpliwości, że piłkarz ma liczne grono fanek i fanów.

Lewandowskiego na Instagramie obserwuje aż 17, 3 mln ludzi! Piłkarz zamieszcza na nim głównie zdjęcia z boiska oraz fotografie rodzinne.

Ile Lewandowski zarabia na aktywności w sieci?

"Od 700 tys. zł do 2,5 mln zł. To zależy od skali, na jaką marka chce go wykorzystywać w kampanii, a także od wielkości i pozycji samej marki" - zdradził Grzegorz Kita, prezes agencji Sport Management Polska w wywiadzie dla „Press”.

2. Anna Lewandowska 2,7 mln obserwujących

Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram

Jak widać podium należy do Lewandowskich! Jego żona, Anna Lewandowska, także jest bardzo aktywna zawodowo i wciąż się rozwija. To jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness, konkurująca z Ewą Chodakowską.

Para Lewandowskich jest uznawana za jedną z najbardziej znanych oraz wpływowych polskich par, mówi się o nich „power couple”. Są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani są wciąż na bieżąco z tym, co dzieje się u Ani i Roberta.

3. Wojciech Szczęsny 2,6 mln obserwujących

Na trzecim miejscu tego iście sportowego podium znajduje się Wojtek Szczęsny. Jest on popularnym polskim piłkarzem, który aktualnie gra we włoskim Juventusie. Podobnie jak jego kolega – Robert Lewandowski, na Insta Szczęsnego znajdziemy głównie zdjęcia z boiska i fotografie rodzinne.

4. Ewa Chodakowska 1,9 mln obserwujących

Ewa Chodakowska to królowa zdrowego trybu życia. Trenerka nie tylko namawia Polki i Polaków do regularnych treningów, ale także do zmiany diety. Na swoich profilach społecznościowych często rozpisuje plany żywieniowe i dzieli się prostymi przepisami. Jednak czy sama stosuje się do tych zdrowych zasad? Sprawdźcie sami!

5. Jan Dąbrowski (JDabrowsky) 1,8 mln obserwujących

Jan Dąbrowski jest znanym youtuberem i blogerem. Chłopak w mediach społecznościowych istnieje od 2011 roku. Jego kariera rozpoczęła się na YouTubie, gdzie Dąbrowski zamieszczał filmiki instruktażowe dotyczące tworzenia grafiki. Następnie przebranżowił się na gry komputerowe, co okazało się prawdziwym sukcesem.

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE JEJ ZDROWIA. DZIENNIKARKA CIERPI NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z TELEWIZJI NAZIEMNEJ. BĘDĄ WIELKIE ZMIANY