Ciąża jest magicznym czasem dla każdej kobiety. Przynosi wiele radości, a czasami także daje powody do zmartwień. Niekiedy potrafi także mocno zaskoczyć.

Tak było w przypadku pewnej kobiety, która zobaczyła niezwykłą rzecz na USG. O czym dokładnie mowa?

Gdy zobaczyła zdjęcie USG dziecka, zaniemówiła

Ta kobieta podczas ciąży otrzymała zdjęcie USG swojego dziecka. Zdecydowała się podarować je najbliższym na pamiątkę. Całkiem zapomniała o tym, jak wyglądał jej synek podczas robienia go, a gdy ponownie zobaczyła fotografię, była w ogromnym szoku.

Wyluzowane dziecko. Źródło: lelum.pl
Wyluzowane dziecko. Źródło: lelum.pl

Zdjęcie USG zostało wykonane w 39. tygodniu ciąży młodej mamy. Jak podaje portal Lelum, wtedy nie sądziła, że kiedykolwiek zobaczy aż takie podobieństwo zdjęcia do dziecka. Czego dotyczyło?

Kobieta wybrała się wizytą do teściowej. Właśnie wtedy zauważyła, że zdjęcie USG jej synka, które wisi na lodówce świeżo upieczonej babci, jest niezwykle podobne do samego dziecka. Chodzi o jego pozycję.

Jak się okazało – po narodzinach dziecko pokochało spanie w pozycji, w której znajdowało się również podczas zdjęcia USG. Wygląda to niesłychanie zabawnie.

Wyluzowane dziecko. Źródło: lelum.pl
Wyluzowane dziecko. Źródło: lelum.pl

Gdy wróciła do domu, zrobiła zdjęcie synkowi w trakcie snu i zestawiła obie fotografie. Okazało się, że wygląda niemal identycznie! Tak mocno ją to rozbawiło, że wrzuciła zdjęcie do sieci, a to w krótkim czasie stało się hitem internetu.

Przed porodem bardzo martwiła się o dziwne ułożenie rąk dziecka – myślała, że może być związane z problemami z kończynami. Na całe szczęście okazało się, że ma po prostu bardzo wyluzowanego syna, który lubi wypoczywać w nietypowej dla dzieci pozycji.

Sami zobaczcie!

Wyluzowane dziecko. Źródło: lelum.pl
Wyluzowane dziecko. Źródło: lelum.pl

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE JEJ ZDROWIA. DZIENNIKARKA CIERPI NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ

Jak informował portal Życie: POLSCY EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ NIETYPOWE OBJAWY KORONAWIRUSA. ICH BADANIA ZNALAZŁY UZNANIE WŚRÓD ŚWIATOWYCH UCZONYCH

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z TELEWIZJI NAZIEMNEJ. BĘDĄ WIELKIE ZMIANY