Jak podaje portal „Pikio”, dziewczynka o imieniu Magnola wygrała konkurs Annual Photo Search Gerbera. Pokonała ona 327 tysięcy innych dzieci zgłoszonych do konkursu. Choć uzyskała tytuł najsłodszego dziecka, jej życie dalekie był od ideału. Poznajcie historię tej wyjątkowej dziewczynki.

Zachwycający uśmiech

Dziewczynka o imieniu Magnolia została zgłoszona do konkursu firmy Gerber przez swoich rodziców. Firma co roku poszukuje „małego rzecznika”, który nawiązywał będzie do uśmiechniętego bobasa z logo firmy. Magnolia Earl zaledwie przed tygodniem świętowała swoje pierwsze urodziny. Niestety na koncie ma już sporo doświadczeń.

Rodzice, którzy zgłosili dziewczynkę do konkursu, nie są jej biologicznymi rodzicami. Courtney i Russel z Kalifornii adoptowali Magnolię. Dziewczynka mieszka z nimi i dwoma siostrzyczkami Charlotte (8 lat) i Withney (12 lat), które podobnie jak ona nie są biologicznymi dziećmi pary.

Wyjątkowe dzieci

„Może różnimy się od siebie wyglądem, ale jesteśmy rodziną” – powiedział Russel w jednym z wywiadów. Nie ma dla nich znaczenia kolor skóry dzieci, w końcu nie to się liczy. Magnolia urzekła ich ciekawością świata i nieposkromioną radością. Dają jej miłość, którą ona im oddaje, a jej uśmiech jest dla nich największą nagrodą.

Magnolia jest pierwsza adoptowaną dziewczynką, która wygrała konkurs organizowany przez firmę Gerber. Nie jest jednak jedynym wyjątkowym dzieckiem. Rok temu wygrała dziewczynka reprezentująca grupę etniczną Hmong, Kairy Yang. W 2018 roku nagroda przypadła Lucasowi Warrenowi. maluchowi z zespołem Downa.

Jak podoba się wam Magnolia?

To też może cię zainteresować: Daria przekonywała, że 10-latek jest ojcem jej dziecka. Prawda jednak jest bardziej mroczna i bolesna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kilkumiesięczna dziewczynka w oknie życia. Przy dziecku pozostawiono list