Wielu z nas wciąż zastanawia się, co nas czeka po drugiej stronie. Zadajemy sobie pytanie, czy życie ma głębszy sens i cel, czy czeka nas życie wieczne, czy to, w co wierzymy, rzeczywiście istnieje.

Niejeden przyznaje wprost, że zdarzały mu się kryzysy wiary. Czasem w gorszych okresach, wtedy, gdy sądzimy, że nic nie układa się zgodnie z naszą wolą, myślimy, że nic nad nami nie czuwa.

Ludzie szukają także odpowiedzi na swoje pytania o sens życia oraz to, co czeka nas po śmierci. Czy będziemy zbawieni? Czy trafimy do Nieba i jak ono będzie wyglądało?

Niebo oczami jednego z jego mieszkańców

Erik Medhus to już nieżyjący chłopak, któremu udało się skontaktować ze swoją mamą oraz resztą ludzkości, by rozwiać nasze wątpliwości.

To, co przekazał, ma pozwolić nam przezwyciężyć strach przed śmiercią. Erik trafił do Nieba i według jego opisu to piękny świat, który jest niezwykle podobny do najcudowniejszych miejsc na Ziemi.

Jednak Niebo roztacza jeszcze większy urok, jest zachwycająco piękne. Co więcej, trafiające tam dusze ludzkie mogą stworzyć to, czego zapragną – jeśli sobie to wymarzą, mogą stworzyć drzewo, wodospad czy inne elementy krajobrazu.

Co więcej, Erik podkreśla, że w Niebie również znajdują się miasta. Różnica między tymi, które zobaczymy po śmierci, a tymi na Ziemi, jest jednak diametralna.

Miasta w Niebie to skupiska budynków stworzonych z kryształowego światła. W budowlach prowadzone są wykłady, a nowe dusze dowiadują się, jak można wędrować między wymiarami, by pomagać ludziom.

Dodatkowo rzeczy w Niebie zmieniają się dużo szybciej – kolor parku potrafi zmienić się w ciągu jednego dnia. Wszystko dlatego, że dusze wciąż wprowadzają nowe zmiany, by uczynić swój wieczny dom piękniejszym.

Według Erika w Niebie jest miejsce dla każdego – także dla zwierząt, m.in. dinozaurów, krów czy zwierząt domowych. Nikt do nikogo nie należy, więc ludzie oraz zwierzęta żyją w przyjaźni.

Przypomnij sobie o… PRZYCZYNĄ UBÓSTWA JEST JEDNA MĄDRA PRZYPOWIEŚĆ

Jak informował portal Życie: WSZYSTKO, CO ZOSTAŁO ZROBIONE, JEST NAJLEPSZE

Portal Życie pisał również o… TEN LEŚNICZY TO PRAWDZIWY BOHATER. URATOWAŁ MŁODE NIEDŹWIADKI PRZED WATAHĄ WILKÓW