Każdy pies tworzy zgrany duet razem z opiekunem. Między nimi tworzy się ogromna, niepowtarzalna więź.

Te czworonogi potrafią obdarzyć wielką miłością swoich właścicieli, są dla nich najlepszymi przyjaciółmi, kochają bezwarunkowo i są bardzo lojalne.

Niesamowite jest to, jak pies wyraża swoje uczucia. Większość naszych czworonożnych przyjaciół chętnie przytula się do swoich opiekunów, spędza z nimi czas.

Psy odczuwają silną potrzebę bliskości z ludźmi, których darzą uczuciem. Dzięki wspólnemu spędzaniu czasu czworonogi pielęgnują swoją więź z opiekunami.

Czworonogi bardzo troszczą się o osoby, które uważają za członków swojego stada. Objawia się to nie tylko wspólnym spędzaniem czasu, ale czasem nawet… pomocą ze strony psa!

Pies pomógł swojej opiekunce zmienić pieluchę dziecku!

Ten czworonóg ma na imię Charlie. Uchodzi za niesamowicie sprytnego oraz mądrego psa.

Charlie ma swój kanał w serwisie YouTube oraz fanpage na Facebooku. Wiele osób z ciekawością co jakiś czas podgląda, co słychać u ich ulubionego psiaka, który jest niezwykły!

Ma zdolności, o jakich jego opiekunom zapewne nawet się nie śniło, gdy dołączył do ich rodziny.

Pewnego dnia Charlie został nagrany w czasie zmiany pieluchy. Jego opiekunka przewijała dziecko, a dzielny pies znakomicie sobie radził, pomagając jej!

Gdy zobaczył, co się szykuje, Charlie od razu sięgnął pyskiem po mokre chusteczki i przyniósł je swojej pani. W nagrodę przybili sobie piątkę.

Chwilę później podał jej również czystą pieluchę, a następnie przyniósł także talk. Gdy dziecko było już przewinięte, wziął do pyska zawiniętą brudną pieluszkę i zaniósł ją wprost do kosza.

Jakby tego było mało, zdolny Charlie sam zamknął za sobą kosz!

Trzeba przyznać, że zdolności tego psiaka są niesamowite, a jego pomoc opiekunce – nieoceniona!

Na innych filmach można zobaczyć także zabawę Charliego, psa rasy beagle, z domownikami, oraz wiele innych niesamowitych umiejętności zwierzaka.

Przypomnij sobie o… SPRAWDZONY PRZEPIS NA PYSZNE CIASTO Z WIŚNIAMI. IDEALNE DO POOBIEDNIEJ KAWY

Jak informował portal Życie: KIEDY STAN ZDROWIA JEDNEJ Z BLIŹNIACZEK ZNACZNIE SIĘ POGORSZYŁ, DRUGA DZIEWCZYNKA ZROBIŁA COŚ NIESAMOWITEGO. WTEDY ZDARZYŁ SIĘ PRAWDZIWY CUD

Portal Życie pisał również o… CZY ISTNIEJE ŚRODEK, KTÓRY MA WIĘCEJ ZASTOSOWAŃ NIŻ ONA? SODA, SPOSÓB NA PRAWIE KAŻDY PROBLEM