Policzek

Pieprzyk na policzku nawiązuje zwykle do życia zawodowego i sytuacji finansowej. Zwykle zwiastuje duży sukces. Wystarczy jedynie zaufać sobie i nabrać pewności siebie. Jeśli uwierzysz, że masz odpowiednie umiejętności z pewnością osiągniesz swój cel.

Wnętrze dłoni

Pieprzyk na wewnętrznej stronie dłoni zazwyczaj posiadają amitne, inteligentne i zorganizowane osoby. Dzięki zestawieniu tych cech mogą osiągnąć ogromny sukces w każdej sferze życiowej. Wystarczy jedynie, że skupią się na wykorzystywaniu swojego potencjału.

Podeszwa stóp

Posiadając pieprzyk na podeszwie stóp można poczuć się jak prawdziwy zdobywca świata. Bowiem jest to oznaka ciekawości, która zaprowadzić może nawet na drugi koniec planety. Mają je osoby kochające podróżowanie, odkrywanie nowych miejsc i poznawanie ludzi.

Skroń

Wiele osób uważa, że pieprzyk na skroni wygląda bardzo atrakcyjnie. Jak się okazuje, to nie jedyna jego zaleta. Posiadanie go może być oznaką, że czeka przed Tobą wiele dalekich podróży. Mogą one być związane z pasją do podróżowania lub obowiązkami zawodowymi.

Między brwiami

Posiadasz pieprzyk między brwiami lub nieco wyżej na środku czoła? W takim razie jesteś naprawdę wyjątkową osobą. To bardzo rzadkie miejsce, dlatego może przepowiadać wielki sukces w wymarzonej pracy - ciągłe awanse i podwyżki.

Powieka

Osoby posiadające pieprzyk między okiem a brwią z pewnością ucieszą się. Zwiastuje to szczęśliwe życie rodzinne. Dodatkowo może oznaczać, że jesteś otwartą osobą, która potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej, najtrudniejszej sytuacji. Co więcej nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktu.

Nad górną wargą

Jeden z najbardziej charakterystycznych miejsc na pieprzyk jest nad górną wargą. Prezentuje się to atrakcyjnie, a przy tym mogą wskazywać na konkretne cechy. Mianowicie takie osoby często są otwarte, przebojowe i bardzo lubiane w towarzystwie. Żyją pełnią życia, dlatego nie mają czasu na nudę.

Zobacz także: MAŚĆ TYGRYSIA, CZYLI SPOSÓB NA WSZYSTKO. JAKIE ZASTOSOWANIA MA TEN LEK, KTÓRY KOSZTUJE GROSZE

Polecamy również: RADY STULETNIEGO MĘDRCA, KTÓRE POMAGAJĄ CIESZYĆ SIĘ DŁUGIM I ZDROWYM ŻYCIEM. SĄ ZADZIWIAJĄCO PROSTE

Może zainteresuje Cię to: O CZYM ŚWIADCZY KOLOR WOSKOWINY USZNEJ. MOŻE ON WIELE POWIEDZIEĆ O STANIE TWOJEGO ZDROWIA