Jan Paweł II to wyjątkowa postać zarówno dla Polaków, jak i katolików z całego świata. W czasie swojej 25-letniej duszpasterskiej posługi zasłynął jako ten, który szanuje każdego człowieka, bez względu na rasę, płeć, czy wyznanie. Nic dziwnego, że dla wielu jest wzorem dobroci i miłości, jaką powinniśmy darzyć bliźniego.

Okazuje się, że za wstawiennictwem papieża Polaka dokonało się wielu cudów. Na stronie deon.pl został opublikowany jeden z nich.

Dzięki modlitwie za wstawiennictwem Jana Pawła II zdarzył się prawdziwy cud

Pewne kobieta długo nie mogła z mężem zajść w drugą ciążę. W końcu po kilku latach im się udało. Choć może nie był to odpowiedni czas na dziecko, gdyż mężczyzna miał problemy w pracy, kobieta dopiero co zaczęła nową, a oprócz tego rozpoczęła kurs specjalistyczny, para jednak bardzo ucieszyła się z tej wiadomości. Do czasu..

Udało im się uporządkować sprawy związane z pracą i kursem, na szczęście wszystko poszło po ich myśli. Jednak kobieta po pierwszych badaniach prenatalnych doznała prawdziwego szoku.

Lekarz oznajmił jej, że niestety u płodu stwierdzono rozszczep kręgosłupa. Była załamana. Do tego jej mąż nie okazał jej wsparcia. Zachowywał się tak, jakby nie chciał przyjąć chorego dziecka.

Wtedy kobieta zaczęła żarliwie modlić się za wstawiennictwem papieża Polaka Jana Pawła II, by ten miał jej dziecko w swojej opiece. Modlitwa dawała jej uspokojenie i nadzieję.

Kobiecie udało się uspokoić męża. Stwierdziła, że to może właśnie oni zostali wybrani przez Boga do zapewnienia opieki choremu dziecku. Chciała by obydwoje się na to przygotowali.

Kolejne badanie – nowa diagnoza

W kolejnym trymestrze ciąży, kobieta wybrała się na następne badania prenatalne. Wtedy również była zaskoczona. Po poprzedniej diagnozie nie było śladu. Lekarz jednak powiadomił ją o innym schorzeniu. Stwierdzono u dziecka wodogłowie. Konieczna była operacja po przyjściu na świat.

Na szczęście tym razem mogła liczyć na wsparcie męża. To był dla nich naprawdę trudny okres. Kobieta wciąż żarliwie modliła się do Jana Pawła II, prosząc o pomoc, siłę i opiekę.

W końcu przyszedł czas rozwiązania. To nieprawdopodobne, ale chłopiec urodził się dokładnie tego samego dnia co Jan Paweł II – 18 maja. Mało tego, był całkowicie zdrowy! Warzył 3800g i mierzył 60 cm.

Zdaniem kobiety, data narodzin jej syna nie była przypadkowa. Był to znak od Jana Pawła II, że jest przy nich i stale ma ich w swojej opiece.

Warto sobie przypomnieć: DON VASYL JEST ZACHWYCONY TALENTEM WIKTORII GABOR: "ONA ROBI TAKIE PIOSENKI JUŻ BARDZIEJ DLA ŚWIATA"

Portal "Życie" pisał: ILE ZARABIAJĄ CZŁONKOWIE RODZINY KRÓLEWSKIEJ. KWOTY PRZYPRAWIAJĄ O ZAWRÓT GŁOWY

Informował również... ŻYCZLIWOŚĆ WYMAGA ROZUMU: DLACZEGO DOBRZY LUDZIE SĄ MĄDRZEJSI NIŻ WSZYSCY INNI