Baba Vanga, a właściwie Wangelija Pandewa Dimitrowa, to jasnowidzka z Bułgarii. Podaje się, że jej przepowiednie sprawdziły się w ponad 75% przypadków, a w ciągu swojego życia pomogła niemal milionowi osób.

Vanga zmarła w 1996 roku, jednak wiele osób wciąż mocno polega na jej proroctwach. Niewidoma Bułgarka zapowiedziała wiele zmian, które będą bardzo trudne dla społeczeństwa.

Przepowiednie Baby Vangi

Wiele przepowiedni słynnej wizjonerki znalazło odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ostrzegała przed atakami z 11 września 2001 roku na kilka lat przed tymi wydarzeniami, mówiła także o powstaniu ISIS oraz tsunami z 2004 roku.

Przepowiednie Baby Vangi wzbudzają wielkie emocje. Jak przepowiada przyszłość?

„To będzie horror! Po upadku stalowych ptaków, amerykańscy bracia upadną. Niewinna krew będzie pulsować, a wilki zawyją w zaroślach” – mówiła w 1989 roku. Jej proroctwo spełniło się 11 września 2001 roku.

Jaka będzie przyszłość według Baby Vangi?

Według najsłynniejszej wizjonerki przyszłość nie maluje się w kolorowych barwach. Już niebawem na ludzkość mają spaść tragiczne wydarzenia. Zacznie się od wszechobecnego głodu w latach 2025-2028. Lodowce będą topnieć, zaś do 2045 roku znikną z powierzchni ziemi.

Są jednak i pozytywne informacje. Wizjonerka twierdziła, że już w 2046 roku ludzie będą w stanie sami hodować oraz klonować organy. Oznaczałoby to możliwość uratowania życia wielu osobom potrzebującym przeszczepów.

W 2066 roku Stany Zjednoczone zaatakują „Muzułmański Rzym” i użyją broni klimatycznej, która spowoduje ochłodzenie klimatu. W 2088 roku świat opanuje nowa choroba, która będzie powodować starzenie się w bardzo szybkim tempie, jednak w 2097 roku naukowcy znajdą na to panaceum.

Wizjonerka twierdziła, że do 2130 roku ludzie będą żyli pod wodą, zaś w 2288 nauczą się podróży w czasie i będą kontaktowali się z obcymi, z kolei w 2296 zmianie ulegnie grawitacja, co spowoduje upadek satelit oraz stacji kosmicznych na Ziemię.

Baba Vanga twierdzi, że w 2378 roku na świecie powstanie nowa rasa ludzka, w 3005 roku zaś będzie miała miejsce wojna na Marsie. Przepowiedziała koniec życia na Ziemi na 3797 rok, choć uważa, że do tego czasu ludzie przeniosą się na inne układy planetarne.

Wizjonerka twierdzi, że w 4599 roku pozostali ludzie będą nieśmiertelni, a w 5076 odkryją granicę wszechświata. W 5079 roku ma mieć miejsce wydarzenie, które nazwała końcem świata.

Co Baba Vanga powiedziała przed śmiercią

„Nadejdą czasy cudów, kiedy nauka poczyni wielkie odkrycia w dziedzinie tego, co niematerialne. Będziemy świadkami nadzwyczajnych odkryć archeologicznych, które zasadniczo zmienią wiedzę o świecie starożytnym. Całe ukryte złoto wyjdzie na powierzchnię, opuszczając wody. Tak postanowiono z góry.”

Przypomnij sobie o… KOLANO JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO W CENTRUM ZAINTERESOWANIA. SĄ NOWE INFORMACJE W SPRAWIE JEGO TAJEMNICZEJ OPERACJI

Jak informował portal Życie: PSY TO NIEZWYKLE INTELIGENTNE ZWIERZĘTA. CZY POTRAFIĄ ODRÓŻNIĆ DOBRYCH I ZŁYCH LUDZI? NAUKOWCY ROZWIEWAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Portal Życie pisał również o… RADY STULETNIEGO MĘDRCA, KTÓRE POZWALAJĄ CIESZYĆ SIĘ DŁUGIM I ZDROWYM ŻYCIEM. SĄ ZADZIWIAJĄCO PROSTE