Jednym z ulubionych seriali widzów TVP jest „Rodzinka.pl”. Opowiadająca o losach rodziny Boskich familijna produkcja, emitowana jest od 2011 roku.

W rolę Boskich wcielają się Małgorzata Kożuchowska (Natalia) i Tomasz Karolak (Ludwik).

Jak się okazuje, obsada serialu miała być zupełnie inna! O wszystkim donosi Plejada, która przeprowadziła wywiad z producentką serialu Dorotą Kośmicką-Gacke.

Jak się okazuje, w rolę Natalii Boskiej miała wcielić się inna aktorka.

Ogromną batalię stoczyłam z Telewizją Polską, gdy zaczęliśmy pracę nad "Rodzinką.pl". Po pierwsze, chciałam zrobić "niegrzeczny" serial w "grzecznej" stacji, a po drugie – w głównej roli planowałam obsadzić Tomka Karolaka, który był chwilę po sukcesie "39 i pół" w TVN. Gdy udało mi się namówić na to decydentów z TVP, przystąpiłam do szukania partnerki dla Tomka. Moją pierwszą kandydatką była Agnieszka Dygant. Ona, stety lub niestety, przyjęła wtedy propozycję zagrania w "Prawie Agaty". Musiałam więc szukać dalej. Zaczęłam rozmowy z Małgosią Kożuchowską i jej agentem Jurkiem Gudejką. Małgosia uwierzyła w ten projekt i postanowiła odejść z "M jak miłość", żeby w pełni oddać się pracy na planie "Rodzinki.pl". Dużo wtedy ryzykowała, ale mam nadzieję, że dziś jest zadowolona ze swojej decyzji. Co zabawne, jej bohaterka w "Rodzince.pl" przez zupełny przypadek nazywa się Boska. Po prostu Małgosia wypadła na zdjęciach próbnych bosko i rymując to słowo z jej nazwiskiem, wymyśliłam, że będzie Boską Kożuchowską. (śmiech) Namówiłam też wtedy stację na zaangażowanie Patricka Yoki - młodego reżysera z charyzmą, który nigdy wcześniej nie pracował dla Telewizji Polskiej

Na szczęście w przypadku „Rodzinki.pl” Małgorzata Kożuchowska wypadła znakomicie. Zarówno uroda jak i charyzma Kożuchowskiej idealnie pasuje do roli zakręconej matki i karierowiczki Natalii Boskiej.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA JEST NIEULECZALNIE CHORA. JAK SOBIE Z TYM RADZI POPULARNA AKTORKA

Portal Życie pisał również o… KSIĘŻNA KATE PRZEJĘŁA OBOWIĄZKI KRÓLOWEJ ELŻBIETY II. CZY TO OZNACZA WIELKIE ZMIANY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ