Czworonóg powitał swojego ukochanego właściciela w specjalny sposób. Właściciel pupila był poza domem przez dwa lata. Gdy przekraczał próg swojego mieszkania nie pomyślał, że jego zwierzak zachowa się w taki sposób. Z resztą – chyba nikt tego nie przewidział. Reakcja czworonoga zdziwiła wszystkich, a pierwsze chwile znowu razem nagrali kamerą bliscy mężczyzny.

Mężczyzna o imieniu Natan wrócił z dwuletniej podróży po Rosji. Podczas nieobecności, w domu wiernie czekał na niego piesek – Bailey. Zwierzątko bardzo przeżyło rozstanie z kochanym właścicielem i tęskniło za nim okropnie. Pies chodził po domu posępnie albo siedział całymi dniami w pokoju właściciela, którego mu brakowało. Zabawy również go nie interesowały, tak samo jak jedzenie. Wyraźnie tęsknił za mężczyzną który był jego właścicielem.

Po powrocie Natana do domu – pies zadziwił wszystkich. Jego reakcja na powrót właściciela i to, jak go powitał – widnieje na YouTub’ie, gdyż nagrali to zdarzenie bliscy Natana. Film szybko zyskał na popularności i stał się hitem. Internautów śmieszy reakcja psa, jak i również wzrusza radość, którą maluch okazał po ponownym kontakcie z największym przyjacielem.

Pierwsze co słyszymy na nagraniu to pukanie. Bailey podbiega do drzwi przygotowując się na szczekanie i normalne, typowe zachowanie psa gdy ktoś obcy przychodzi do domu. Jednak od razu po otwarciu drzwi, psiak zapomina o szczekaniu i zaczyna biegać merdając ogonem. Gdy tylko zauważa Natana, swojego ukochanego właściciela – ogarnia go szaleństwo! Zaczyna biegać, nienaturalnie piszczeć, a później rusza w stronę swojego ukochanego pana, by wskoczyć na niego. Cały czas skacząc na tylnych łapkach i tuląc się do mężczyzny szaleje z radości.

Natan pochyla się najpierw w kierunku pupilka, żeby go głaskać. Jednak przedłużająca się radość pieska zmusza ostatecznie Natana do tego, by usiąść koło niego na podłodze. Pies dalej w najlepsze kontynuuje przytulanie do właściciela, czasem liżąc go to po rękach, to po twarzy. Natana wyraźnie wzruszyła cała ta historia, łzy lecą mu po policzkach która co chwile przeciera.

Psy wspaniale potrafią okazywać swoje emocje. A jak zachowują się Wasze czworonogi?

Portal "Życie" informuje... Ewa Błaszczyk wspomina słowa córki. Trudno powstrzymać łzy. "Jakbym przestała istnieć. Jako kobieta i jako człowiek"

Na portalu "Życie" dowiesz się także... Jolanta Pieńkowska jak bohaterka filmu akcji. Co musiała zrobić, aby uratować swojego męża

Warto sobie przypomnieć... Co drożeje najbardziej i gdzie opłaca się kupować. Porównanie cen w poszczególnych sklepach