Sześciolatek, który jest bohaterem słynnego nagrania, na którym prowadzi samochód z prędkością 130 km/h, pochodzi z Rosji. Nagranie z udziałem chłopca stało się tak szokujące, że sprawę bada aktualnie Policja.

Jak się okazuje, to nie jest jedyne nagranie, które kobieta umieściła w intrenecie. Jakiś czas temu, w sieci znalazł się filmik, na którym to kobieta prowadzi samochód, trzymając na kolanach dziecko, które znacznie ograniczało pole widzenia kierowcy.

Inne zdanie o całej sytuacji ma matka chłopca. Matka sześciolatka, jak twierdzi nie widzi w tym nic złego.

- Niczego nie żałuję, niczego się nie obawiam. Nie potrzebuję waszych upośledzonych komentarzy. Żyję tak, jak chcę. Jestem dumna z tego, że moje dzieci potrafią prowadzić – powiedziała matka chłopca.

Oglądać nagranie, można stwierdzić, że nie jest to pierwsza przejażdżka nieletniego kierowcy. Co gorsze, dziecko nie ma żadnej świadomości, że jest to zabawa i nie zdaje sobie nawet sprawy, co może się zdarzyć.

Ślepa na zagrożenia zdaje się też być matka, która uparcie twierdzi, że nie widzi w tym fakcie nic złego. Malo tego, kobieta sama uczy swoje dzieci szybkiego prowadzenia auta i strzelania z broni palnej!

Portal "Życie" informuje również o... EDYTA GÓRNIAK OBLAŁA EGZAMIN NA PRAWO JAZDY! CO SPRAWIŁO JEJ NAJWIĘKSZĄ TRUDNOŚĆ?

Na portalu "Życie" dowiesz się także... JAKIE RELACJE MA RADOSŁAW MAJDAN Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? BYŁY PIŁKARZ WYPOWIADA SIĘ SZCZERZE O ŻYCIU RODZINNYM