Aldi zdecydowało się na start nietypowej kampanii promocyjnej. Niemiecka sieciówka wpadła na pomysł, aby wytypować grupę klientów, którzy otrzymają produkty spożywcze oferowane przez Aldi i będą mogli je spróbować całkowicie za darmo.

Każdy może spróbować szczęścia i zostać testerem Aldi. Sieciówka nie wprowadza żadnych ograniczeń. Wystarczy zalogować się na ich stronie internetowej i wypełnić załączony tam formularz.

Formularz nie jest skomplikowany i składa się jedynie z kilku rubryk. Trzeba podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail, adres zamieszkania oraz datę urodzenia.

Aldi następnie wylosuje szczęśliwców, którzy będą mogli najeść się za darmo. Do wybranych testerów trafi tzw. „paczka Ambasadora”. Znaleźć w niej można różne produkty własne Aldi, jak np. czekoladę, kawę czy oliwę z oliwek.

To jednak nie koniec atrakcji. W akcji promocyjnej bierze udział znana aktorka, Sonia Bohosiewicz. Stała się ona twarzą kampanii i można zobaczyć ją w materiałach i nagraniach reklamowych. Co więcej, zwycięzcy konkursu Aldi zostaną osobiście odwiedzeni przez Bohosiewicz, które przekaże im paczki z produktami.

Aldi prowadzi swoją akcję pod hasłem „Raz Aldi, zawsze Aldi” mającą wypromować wśród większej liczby konsumentów tę markę. Sieciówka deklaruje, że najnowsza kampania utrzymana jest w lekkim i żartobliwym tonie.

Jej celem jest też poznanie opinii konsumentów. Sonia Bohosiewicz będzie bowiem wracać do testerów i pytać o ich opinie na temat spożywanych produktów Aldi.

Przypomnij sobie o… LIDL PRZEDSTAWIŁ ROCZNY RAPORT PŁAC. WIEDZIAŁEŚ, ŻE MOŻNA TAM TYLE ZAROBIĆ?

Jak informował portal Życie: POLSKA POKOCHAŁA SŁODZIAKI I ŚWIEŻAKI. TERAZ BIEDRONKA SZYKUJE COŚ NOWEGO

Portal Życie pisał również o… JEŚLI ZACHORUJESZ, MOŻESZ STRACIĆ ZASIŁEK! CO ZROBIĆ, BY TEGO UNIKNĄĆ