Przełom października i listopada może przynieść zmiany. Astrolodzy ostrzegają, że czeka nas retrogradacja Merkurego. Jaki wpływ na nas będzie miało to zjawisko? 

W najbliższym czasie doświadczymy niecodziennego zjawiska. Retrogradacja Merkurego oznacza okres, w którym to planeta się cofa. Niestety, zdaniem astrologów, odwrotny ruch planety będzie miał wpływ na nasze funkcjonowanie.

Zjawisko to wpływa negatywnie na nasze zachowanie. Mianowicie prowadzi do większego rozdrażnienia, zniecierpliwienia i zmęczenia. W tym okresie warto więc, zrezygnować z podejmowania ważnych decyzji oraz  zachować spokój w relacjach z innymi.

Jak donosi portal „Papilot.pl” retrogradacja Merkurego wystąpiła już w tym roku dwukrotnie: od 5 do 28 marca oraz od 8 lipca do 1 sierpnia. Rozpoczynająca się 31 października i trwająca do 20 listopada retrogradacja Merkurego jest ostatnim zapowiadanym w tym roku tego typu zjawiskiem.

Chcesz wiedzieć więcej, o rzeczach, które Cię dotyczą? Koniecznie przeczytaj: MILIONY POLAKÓW PIJE JĄ CODZIENNIE! MOŻE BYĆ SZKODLIWA DLA ZDROWIA?

Przeczytaj także o tym, co słychać w polskiej polityce: DOSADNE SŁOWA ANDRZEJA DUDY O PŁACY MINIMALNEJ. „DOŚĆ SŁUCHANIA TYCH BZDUR!”

Weronika Wojciechowska