Chyba każdy z nas słyszał cokolwiek na temat różnych metod wróżenia z ręki. Bardzo wiele osób podchodzi do tego z ogromnym dystansem, natomiast pozostała grupa ludzi jest przekonana o skuteczności wróżb w ich życiu.  Jest jednak metoda znana od kilku tysięcy lat, która znajduje szerokie grono wyznawców. By dowiedzieć się czegoś więcej nie potrzebujesz żadnej sekretnej wiedzy. Wystarczy, że spojrzysz na swój lewy kciuk i dokończysz lekturę tego artykułu.

Czy w miejscu zgięcia lewego kciuka widzisz znak przypominający koło lub wrzeciono? Jeśli tak, to jesteś szczęściarzem, ponieważ jesteś wyjątkowym posiadaczem tzw. oka Konfucjusza (w innych kręgach określany mianem oka Feniksa). Jego obecność zdradza, jak w życiu będą układać się twoje sprawy finansowe.

Posiadacze wspomnianego symbolu to najczęściej osoby sprytne, którym sukces przychodzi lekką ręką. Ludzie tacy dostrzegają okazje i umieją czerpać z nich zyski – głównie finansowe.

Obecność oka Feniksa może też oznaczać, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, małżeństwo z dobrą i uczciwą osobą, która będzie się troszczyć o sprawy finansowe, odejmując drugiej połówce problemów z tym związanych. Wyraźnie rysujący się kształt wrzeciona jest zapowiedzią dostatniego życia.

Jeśli nadal nie wiesz czego konkretnie szukać na swoim kciuku, niech podpowiedzią będzie poniższa ilustracja.

Zobacz także: NIESAMOWITY TEST! TWOJE SPOSTRZEŻENIA POWIEDZĄ CI JAKIM CZŁOWIEKIEM JESTEŚ I JAKIE SĄ TWOJE PRAGNIENIA!

To również może Cię zainteresować: NAJWIĘKSZY PRZEKRĘT FINANSOWY W POLSCE OD LAT! POSTAWIONO PIERWSZE ZARZUTY

Źródło: „kobieta.onet.pl”