Prace modernizacyjne w mBanku planowane w nocy z sobotę na niedzielę przedłużą się. Oznacza to, że klienci nie będą mogli logować się w serwisie i aplikacji mobilnej, a także płacić kartą. Nie wiadomo jak długo potrwa przerwa.

W nocy z sobotę na niedzielę mBank przewidział prace modernizacyjne. Według planu do godziny 6:00 miały nie działać karty, co oznaczało brak możliwości płacenia nimi, wypłaty gotówki z bankomatu czy wpłaty we wpłatomacie. Z kolei do godziny 8:30 nie będzie możliwości zalogowania się na konto bankowe oraz skorzystania z aplikacji mobilnej. Co więcej mLina ma działać jedynie informacyjnie.

Prace modernizacyjne w mBanku przedłużą się

Dziś rano pojawiła się informacja, że prace modernizacyjne mają przedłużyć się. Wciąż nie można zapłacić kartą i zalogować się na konto bankowe lub w aplikacji mobilnej. Nie wiadomo jak długo potrwa przywrócenie funkcji.

W związku z tym mBank wydał specjalne oświadczenie na Facebooku:

„Przedłużają się prace modernizacyjne. Obecnie wciąż nie zapłacisz kartą i nie zalogujesz się do serwisu. Nie działa również aplikacja mobilna oraz mLinia.

Przepraszamy.

Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem tych wszystkich funkcji.”

Chcesz dowiedzieć się więcej o zmianach planowanych w mBanku? Przeczytasz o tym tu: MASZ KONTO W MBANKU? PRZYGOTUJ SIĘ NA ZMIANY – JUŻ WKRÓTCE TWÓJ BANK MOŻE ZOSTAĆ SPRZEDANY!

Wkrótce w Polsce mają zostać wprowadzone nowe podatki. Więcej na temat przeczytasz tu: POLACY ZAPŁACĄ WIĘCEJ. AŻ 40 NOWYCH PODATKÓW!

Patrycja Hampelska