Andrzej Duda otrzymał tytuł honorowego mieszkańca Środy Śląskiej. Kilka dni temu z tego powodu odwiedził miasto. Prezydent nie spodziewał się pewnie aż tak gorącego przyjęcia. Nieznana kobieta padła w jego objęciu i pocałowała go w policzek. Wydarzenie zostało ujęte na zdjęciu, które możemy oglądać na prezydenckim Twitterze.

Prezydent oprócz formalnych obowiązków, swój czas poświęca też na spotkania z obywatelami. W ubiegły czwartek odwiedził Środę Śląską. Jego wizyta spowodowana była przyznaniem mu tytuły honorowego mieszkańca miasta.

– Mieszkańcom Środy Śląskiej bardzo dziękuję za życzliwe przyjęcie, także w poczet Obywateli Miasta, świetne spotkanie i wiele interesujących rozmów. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam! Do zobaczenia! – napisał na Twitterze prezydent.

Duda zapewne nie spodziewał się, że zostanie aż tak gorąco przywitany w Środzie Śląskiej. W pewnym momencie spotkania nieznajoma kobieta podeszła do niego i ucałowała go siarczyście w policzek. Skradziony przez kobietę pocałunek miał zapewne na celu wyrażenie jej sympatii dla prezydenta.

O całym wydarzeniu dowiedzieliśmy się dzięki fotografii, która pojawiła się na Twitterze prezydenta. Wśród innych zdjęć dokumentujących spotkanie w Środzie Śląskiej mamy też tę, na której widać Dudę całowanego przez nieznaną kobietę.

Oczywiście internauci szybko zwrócili uwagę na całusa skradzionego Andrzejowi Dudzie. – Ale buziaki Panie Prezydencie Pani Agata nie jest zazdrosna? – możemy przeczytać w jednym z komentarzy użytkownika Twittera.

Andrzej Duda „zabłysnął” też niedawno kontrowersyjnym żartem. Zobacz, co powiedział: ANDRZEJ DUDA OPOWIEDZIAŁ DOWCIP W TRAKCIE OFICJALNEJ UROCZYSTOŚCI. NIE WSZYSCY SĄ ZACHWYCENI…

ŻYCIE poleca też: JECHAŁ POD PRĄD DROGĄ EKSPRESOWĄ… PRZEZ 100 KILOMETRÓW!

Źródło: „fakt.pl”