Żabka przyciąga franczyzobiorców. Sieć obiecuje, że niezależnie od obrotów przez pierwsze pół roku można spodziewać się 15 tys. zł netto przychodu.

Żabka zachęca franczyzobiorców nową ofertą. Osobom, które podpiszą umowę z siecią między 1 października 2019 a 31 marca 2020 roku, obiecuje gwarantowany przychód o wysokości min. 15 tys. zł netto, niezależnie od obrotu, przez pierwsze pół roku.

Zobacz także: PRZEDZIWNA REAKCJA TVP. WEDŁUG NICH TO PIS WYGRAŁO WYBORY DO SENATU!

Nowa oferta franczyzowa wprowadza jedną kwotę przychodów przez pierwsze pół roku działalności – 15 tys. zł.

– W ramach rozwoju naszego systemu franczyzowego uprościliśmy ofertę skierowaną do nowych franczyzobiorców, by była atrakcyjna, ale dawała również gwarancję rozwoju placówki, szczególnie na starcie, kiedy jest to najtrudniejsze. Bierzemy odpowiedzialność za lokalizacje naszych sklepów, w których wyborze pomaga nam sztuczna inteligencja.

– Nasze doświadczenia pokazują, że taka kwota pozwala franczyzobiorcy zatrudnić pracowników, przeszkolić ich i skoncentrować się na dobrym zarządzaniu sklepem, poznaniu klientów i ich potrzeb – wyjaśnia wiceprezes Żabka Polska, Adam Manikowski.

Z oferty mogą skorzystać osoby, które chcą prowadzić swoją firmę pod marką Żabki. Poza gwarantowanym przychodem, otrzymuje się również gotowy, wyposażony i zatowarowany sklep.

Zobacz także: JUŻ WIEMY, KTO STOI ZA ZWYCIĘSTWEM OPOZYCJI. TO PLAN… DONALDA TUSKA!

Franczyzobiorca może liczyć również na wsparcie technologiczne, logistyczne i marketingowe, dzięki czemu wzrasta sprzedaż. Żabka szczyci się tym, że w doborze lokalizacji sklepów pomaga sztuczna inteligencja.

– Z pewnością nasza oferta to atrakcyjna alternatywa dla osób planujących własny biznes od zera, ale także szansa dla osób potrzebujących wsparcia w aktywizacji zawodowej, na przykład ze starszej grupy wiekowej. Jesteśmy dumni, że dokładamy swoją cegiełkę do rozwoju przedsiębiorczości wśród Polaków – mówi Manikowski.

Źródło: „wp.pl”