Nicola Zalewski, kluczowy zawodnik reprezentacji Polski na Euro 2024, znalazł się w samym środku medialnej burzy. Podczas pobytu z kadrą w Niemczech, gdzie drużyna przygotowuje się do rozgrywek, wyszła na jaw afera, która zaskoczyła wszystkich. 22-letni piłkarz został oskarżony o zdradę swojej partnerki z dziewczyną popularnego influencera, co wywołało lawinę spekulacji i komentarzy.


Nicola Zalewski to utalentowany 22-letni reprezentant Polski, który obecnie gra dla włoskiego klubu AS Roma. Od początku swojej kariery związany jest z tym zespołem, debiutując w seniorskiej piłce w sezonie 2020/2021. Zalewski zyskał uznanie na arenie międzynarodowej, szczególnie pod wodzą trenera Jose Mourinho, który często dawał mu szansę na grę w podstawowej jedenastce. Chociaż ostatnio jego forma nieco spadła, pozostaje ważnym elementem drużyny Michała Probierza, informuje Goniec.


To nie pierwszy raz, kiedy młody piłkarz musi stawić czoła kontrowersjom. Wcześniej doszło do incydentu podczas meczu Serie A, kiedy AS Roma mierzyła się z SSC Napoli. W przerwie meczu kamery zarejestrowały wymianę wulgarnych słów między Zalewskim a Piotrem Zielińskim. Choć sytuacja została później wyjaśniona, Zalewski znów znalazł się pod ostrzałem.


Tym razem Nicola Zalewski został oskarżony przez influencera Kamila Szymczaka o zdradę swojej partnerki, Vanessy Rojewskiej. Szymczak, znany z programu TVN "Czas na Show. Drag Me Out", zamieścił na InstaStories zaskakujący wpis, w którym zasugerował, że Zalewski i Rojewska dopuścili się zdrady.


"Wycieczki w góry są spoko... No, chyba że podczas jednej z nich dowiadujesz się o zdradzie. Nico, poinformujesz swoją dziewczynę, co zrobiłeś z moją?" - napisał Kamil Szymczak.


Ani Nicola Zalewski, ani Vanessa Rojewska bezpośrednio nie odnieśli się do tych oskarżeń, jednak oboje zareagowali na doniesienia w mediach społecznościowych. Zalewski zablokował możliwość dodawania komentarzy pod swoimi zdjęciami na Instagramie, natomiast Rojewska usunęła swoje zdjęcia z platformy. To dodatkowo podgrzało atmosferę w mediach społecznościowych, przyciągając uwagę tysięcy użytkowników.


Afera związana z Nicolą Zalewskim stawia młodego piłkarza w trudnej sytuacji, zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Jego rola w drużynie na Euro 2024 jest kluczowa, a obecne zamieszanie może wpłynąć na jego koncentrację i formę. Z pewnością będzie musiał stawić czoła kolejnym pytaniom i spekulacjom na temat swojego życia osobistego.


Tymczasem kibice i media z niecierpliwością czekają na dalszy rozwój wydarzeń, licząc na oficjalne wyjaśnienia i zakończenie tej kontrowersji. Czy Nicola Zalewski zdoła przezwyciężyć trudności i skupić się na piłce nożnej? Czas pokaże.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Teściowa przychodzi w odwiedziny i od razu zaczyna sprzątać": Chcę tylko pomóc, nie rozumiem, dlaczego się złościsz


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Koniec spekulacji! Księżna Kate ujawnia prawdę o swoim stanie zdrowia. Wydała oficjalne oświadczenie