Brytyjski dwór milczy na temat zdrowia księżnej Kate, a jej pusty grafik na ten rok potęguje niepokój wśród fanów. Brak publicznych wystąpień uwielbianej księżnej stoi w ostrym kontraście do doniesień o pogorszeniu jej stanu zdrowia.


Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu świat obiegła druzgocąca wiadomość - u księżnej Kate zdiagnozowano nowotwór. Tuż przed diagnozą przeszła ona operację jamy brzusznej. Od tego czasu fani z całego świata z utęsknieniem czekają na jakiekolwiek pozytywne wieści z brytyjskiego dworu, jednak te nie nadchodzą.


Brak publicznych wystąpień księżnej Kate to bez wątpienia budzący niepokój sygnał. Ostatnio podczas garden party w ogrodach Pałacu Buckingham księcia Williama towarzyszyła inna osoba. Z medialnych doniesień wynika, że grafik Kate na ten rok jest całkowicie pusty.


"Wiele osób zaangażowanych w planowanie musi z dużym wyprzedzeniem wiedzieć, co robią wszyscy najważniejsi. Powiedziano mi, że grafik Kate na ten rok jest pusty. Nic nie jest zaplanowane" - cytuje informatora z otoczenia royalsów serwis "Page Six".


Milczenie dworu królewskiego i brak pozytywnych doniesień potęgują spekulacje na temat zdrowia księżnej. Fani na całym świecie z utęsknieniem czekają na jej powrót do publicznych obowiązków, co byłoby dla nich znakiem, że stan księżnej Kate ulega poprawie.


Niestety, póki co, zamiast dobrych wiadomości, mamy jedynie domysły i spekulacje. Pozostaje nam czekać na oficjalne informacje z brytyjskiego dworu i modlić się o zdrowie księżnej Kate.

To też może cię zainteresować: Tego o ślubie Kaczyńskich nikt nie wiedział. Sensacja po latach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Szwagier zażądał, byśmy oddali im nasze mieszkanie i przeprowadzili się do ich klitki": To było niewiarygodne