Izabella Krzan i Norbi przez wiele lat tworzyli zgrany duet prowadzących popularny teleturniej "Koło fortuny". Ich charyzma i chemia na ekranie przyciągały rzesze widzów, jednak z powodu dużych zmian w TVP, byli zmuszeni zakończyć swoją przygodę na Woronicza. Stacja postanowiła zatrudnić nowych prowadzących, którzy już wkrótce przywitają widzów teleturnieju.


Nowe Twarze w "Kole Fortuny"


Zmiany personalne dotknęły nie tylko "Koło fortuny", ale także innych programów TVP, takich jak "Pytanie na śniadanie" i "Va Banque". Losy Norbiego i Izabelli Krzan ważyły się do ostatniej chwili. Pomimo że Norbi, autor przeboju "Kobiety są gorące", był otwarty na dalszą współpracę, stacja zdecydowała się nie przedłużać z nim umowy. Jego miejsce zajął Błażej Stencel, informuje Pomponik.


Podobny los spotkał Izabellę Krzan, która dołączyła do redakcji Kanału Zero Krzysztofa Stanowskiego. W związku z tym, TVP musiało znaleźć nową osobę, która zastąpi byłą Miss Polonię.


Agnieszka Dziekan: Nowa Współprowadząca "Koło Fortuny"


Teraz wiemy już, kto zastąpi Izabellę Krzan. Nową współprowadzącą "Koło fortuny" będzie Agnieszka Dziekan, była prezenterka "Pytania na śniadanie". Widzowie znają ją i lubią od lat, co sprawiło, że wybór był oczywisty.


28-letnia dziennikarka rozpoczęła swoją karierę w mediach od prezentowania pogody w telewizji regionalnej. Później dołączyła do redakcji "PnŚ", występując także w programie kulturalnym "Lajk" oraz cyklu "Dzień dobry Polsko".


Trudne Początki Agnieszki Dziekan


Zanim jednak Agnieszka Dziekan zaczęła cieszyć się popularnością i ofertami z mediów, musiała podejmować się różnych prac, które były daleko poza jej kręgiem zainteresowań. Przez kilka miesięcy pracowała w zakładzie mięsnym, co było dla niej dużym wyzwaniem.


"Ciężko było mi tam oddychać, ślizgałam się na świeżym smalcu. Widząc tak ciężkie warunki pracy, chciałam rozwiązać umowę. Doszłam jednak do wniosku, że wytrwam i przez trzy miesiące pracowałam w takich warunkach" - wspominała Dziekan.


Nowy Początek


Teraz Agnieszka Dziekan stanie przed nowym wyzwaniem jako współprowadząca "Koło fortuny". Czy zdobędzie sympatię widzów, tak jak Izabella Krzan? Czas pokaże, ale jedno jest pewne - jej determinacja i doświadczenie z pewnością pomogą jej odnaleźć się w nowej roli.


"Koło fortuny" w nowej odsłonie już wkrótce powróci na ekrany, a widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak nowy duet prowadzących poradzi sobie z tym zadaniem. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze odcinki z Agnieszką Dziekan i Błażejem Stenclem.


To też może cię zainteresować: Świat kina pogrążony w smutku. Nie żyje aktor i kaskader


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Opiekowała się teściem, a kiedy odszedł, poznała mroczną tajemnicę swojego męża": Tego się nie spodziewała