Zbigniew Ziobro, lider Suwerennej Polski, od kilku miesięcy stawia czoła ciężkiej chorobie - nowotworowi. To nie jest tajemnicą, że znany polityk przeszedł skomplikowaną operację i od tego czasu skupił się głównie na walce o zdrowie. Ostatnio pojawiły się jednak informacje, że jego stan zdrowia uległ pogorszeniu, co wymagało kolejnego zabiegu.


Historia choroby Ziobry to nie tylko walka z rakiem, ale także niezwykłe wydarzenia, które towarzyszyły mu w ostatnich miesiącach. Podczas zagranicznej terapii polityk musiał nagle wrócić do kraju, gdy służby wkroczyły do jego domu w związku ze sprawą Funduszu Sprawiedliwości. To wydarzenie znalazło swoje odbicie w mediach, lecz ostatnio Ziobro rzadziej pojawia się publicznie, informuje Super Express.


Europosłanka Beata Kempa z Suwerennej Polski potwierdziła w programie "Fakt Live" istnienie pewnych komplikacji w zdrowiu lidera partii. Wypowiedź ta potwierdzona została przez Michała Wójcika, który zaznaczył trudność sytuacji oraz możliwość konieczności kolejnego zabiegu.


Zbigniew Ziobro, mimo trudności zdrowotnych, nie rezygnuje z aktywności publicznej, co wskazuje na jego determinację i siłę w walce z chorobą. Sympatycy i partyjni koledzy życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia i kontynuacji jego działań politycznych.


To też może cię zainteresować: Jacek Jeschke wyjawił powalającą prawdę o Anicie Sokołowskiej. Taneczny partner aktorki nie gryzie się w język. W sieci znalazły się mocne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Wcześniej nie zwracałam uwagi na męża mojej przyjaciółki": Tamten dzień wszystko zmienił