Magda Gessler, znana restauratorka i gwiazda programu "Kuchenne rewolucje", pogrążyła się w żałobie po śmierci swojej ukochanej Jennifer. Kobieta była dla Gessler jak córka, a jej odejście jest ogromną stratą dla całej rodziny.


Informację o śmierci Jennifer przekazała sama Gessler na swoim profilu na Instagramie. Opublikowała zdjęcie uśmiechniętej młodej kobiety i napisała:


"Wielki mi uczyniła pustki w domu moim - napisała Magda Gessler pod ZDJĘCIEM uśmiechniętej młodej kobiety na Instagramie. - Moja droga Jennifer, tym znikaniem swoim! Pełno nas, a jakoby nikogo nie było: jedną maluczką duszą tak wiele ubyło ……” 🩵🩵🩵"


Wiadomość o śmierci Jennifer szybko dotarła do fanów Magdy Gessler, którzy licznie zgromadzili się pod postem. Wyrazili oni swoje współczucie i kondolencje dla restauratorki i jej rodziny.


"Bardzo współczuję. Trzymajcie się razem w tym trudnym czasie."


"Wyrazy współczucia dla Pani i Pana Waldemara . Nie tak powinno być , nie tak !"


O śmierci Jennifer poinformował również Waldemar Kozerski, ojciec zmarłej, na swoim profilu na Instagramie.


"Moja piękna córka i najstarsza z trójki dzieci, po długiej walce odeszłaś w spokoju w wieku 45 lat. Wielu będzie Cię brakowało. Kocham cię - napisał na swoim profilu Waldemar Kozerawski.

Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb Jennifer. Nie podano też do publicznej wiadomości na co chorowała i zmarła.


Śmierć Jennifer to ogromna strata dla Magdy Gessler i jej rodziny. W tym trudnym czasie życzymy im wiele sił i odwagi.


To też może cię zainteresować: Siedem województw pod ostrzałem burz. IMGW ostrzega przed trąbą powietrzną

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Zostałam wdową w wieku 26 lat": Teraz teściowa wymaga ode mnie pieniądze