Katarzyna Dowbor, znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna, zaskoczyła swoich fanów na Instagramie! Zamieściła tam intymne nagranie, na którym pokazuje się w zupełnie naturalnym wydaniu, bez grama makijażu. To nie wszystko! W filmie możemy zobaczyć również wnętrze jej domu po remoncie i zwierzyniec, a także poznać tajemniczego mężczyznę, który budzi ją o świcie.


Nagranie rozpoczyna się od porannego budzika. Pani Katarzyna przeciąga się w łóżku, odsłaniając twarz bez makijażu. Następnie w szlafroku pędzi do łazienki i szykuje się do nowego dnia, informuje Super Express.


Ale prawdziwą gwiazdą nagrania są zwierzęta Dowborowej! Prezenterka z uśmiechem na twarzy karmi swoje koty, konie i psy, pokazując przy tym urocze zakamarki swojego domu. Nie brakuje też żartobliwych komentarzy dotyczących jej "budzika" - psa Yeagera, który o 5 rano domaga się jedzenia.


"Dzień dobry! Witamy was bardzo serdecznie razem z Yeagerem. To taki mężczyzna, który mnie codziennie budzi o godz. piątej rano, krzycząc "mama jeść". Wtedy zaczyna się mój dzień. Ale ja uwielbiam te poranki, kiedy daje najpierw jeść kotom, no bo one najgłośniej krzyczą, potem koniom, a na końcu psom. I dopiero ja mogę zasiąść do porannej kawy. Ta poranna kawa w ogrodzie, w taką pogodę, to jest coś fantastycznego" - opowiada Dowborowa na nagraniu.


Fani zachwyceni są naturalnością i humorem Katarzyny Dowbor. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.


"Pani Kasiu, jest Pani wspaniała! Uwielbiam Pani naturalność i poczucie humoru" - pisze jedna z internautek.


"Taka prawdziwa i uśmiechnięta! To mi się podoba" - dodaje inna.


Katarzyna Dowbor po raz kolejny udowadnia, że jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej autentyczność i pozytywna energia zarażają!


Nagranie jest również dowodem na to, że prezenterka nie boi się pokazywać w naturalnym wydaniu. Bez makijażu i w luźnym stroju wygląda promiennie i pięknie. To prawdziwa inspiracja dla wielu kobiet!


To też może cię zainteresować: Nietypowe początki ojca Tadeusza Rydzyka. Oto co robił w żeńskim klasztorze


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące wieści o Szymonie Hołownie. Najnowsze doniesienia są jak grom z jasnego nieba