Katarzyna Dowbor, która niedawno z uśmiechem na ustach powróciła do TVP jako prowadząca "Pytania na śniadanie", może stracić tę pracę. Informatorzy portalu shownews.pl donoszą, że szefostwo stacji szuka dla niej "mniej wymagającego" zajęcia.


Dowbor, znana z programu "Nasz nowy dom", ponoć ma problemy z wczesnym wstawaniem i prowadzeniem śniadaniówki. Stacja rozważa ponoć powrót do formatu remontowo-pomocniczego, a nawet kontaktowała się z ekipą Polsatu, z którą Dowbor współpracowała w przeszłości, informuje Pomponik.

Jednak Kinga Dobrzyńska, szefowa "Pytania na śniadanie", stanowczo zaprzecza plotkom o zmianach w obsadzie programu. Zapewnia, że Dowbor może spać spokojnie i na razie nie ma mowy o jej odejściu.


Czy to tylko plotki, czy też Dowbor faktycznie straci pracę w "Pytaniu na śniadanie"? Czas pokaże. Jedno jest pewne: sytuacja wokół dziennikarki budzi wiele emocji wśród fanów.


To też może cię zainteresować: Ceny truskawek mogą wywołać ból głowy u klientów bazarów. Wydało się, ile trzeba będzie zapłacić za kilogram owoców. Czy w tym roku padnie rekord

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo, na jakie emerytury mogą liczyć polskie gwiazdy. Jedni pracują mimo osiągnięcia wieku emerytalnego, inni znaleźli sposób na jesień życia