Krzysztof Jackowski niedawno podzielił się swoją najnowszą wizją dotyczącą tego, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Jego słowa zawsze budzą zainteresowanie, a i tym razem nie jest inaczej. Oto czego możemy spodziewać się w nadchodzących tygodniach.


Najnowsza Przepowiednia Jackowskiego: "Wiosna Już Przyszła"


Krzysztof Jackowski słynie z dzielenia się swoimi najnowszymi przepowiedniami. Ostatnio omawiał, co będzie miało miejsce w nadchodzących miesiącach, a nawet spojrzał w przyszłość Roberta Lewandowskiego. Choć jest znany z przekazywania często niepokojących wieści, tym razem zdradził, co nas czeka w ciągu najbliższych tygodni. Oto szczegóły.


W połowie stycznia Jackowski wypowiedział się na swoim kanale na YouTube, sugerując, że wiosna nadejdzie szybciej, niż wszyscy sądzili. "Nie twierdzę, że w lutym będziemy mieć wiosnę, ale przyjdzie ona bardzo szybko i będzie ciepła. W tym roku zima potrwa tylko miesiąc, a następnie przemieścimy się w stronę wiosny."


Chociaż jego przepowiednie czasami wymagają odrobiny zdrowego sceptycyzmu, to jednak w rozmowie z tabloidem wyraził radość z faktu, że już jakiś czas temu trafnie przewidział pogodę na wiosnę. "Wiosna już przyszła. Jest z nami od połowy lutego. Przecież mówiłem, że w tym roku przyjdzie szybciej i będzie cieplej," z dumą zaznaczył Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Super Expressem."


Okazuje się, że jasnowidz również optymistycznie patrzy na najbliższy czas. Według jego przepowiedni, już w czwartek, 21 marca, ma być prawdziwie ciepło - to będzie bowiem pierwszy dzień wiosny. Nawet pogoda na święta obiecuje być łaskawa.


"Nadchodzące święta będą dość przyjemne, będzie ciepło," zapewnił Jackowski.


Najnowsza Przepowiednia Jackowskiego na Nadchodzący Czas: Co Nas Czeka


Niestety, ciepły okres zostanie przerwany nagłym pogorszeniem pogody i ochłodzeniem. To niezbyt dobra wiadomość dla tych, którzy już planują porządki w swoich szafach i odłożenie cieplejszych ubrań. Okazuje się, że mogą im się jeszcze przydać.


"Przed nami tygodniowe załamanie pogody. Będzie kapryśnie. Może padać mokry śnieg. To będzie ostatni kaprys zimy. Potem znów będzie ciepło. Wiosna jest już niedaleko. Zresztą jest z nami od dłuższego czasu. Przecież luty był tak ciepły, jak nigdy," podsumował Jackowski w rozmowie z tabloidem.


Jak informował portal "Życie News": Jarosław Bieniuk po dekadzie przyznał się do tego, o czym nigdy nie powiedział Annie Przybylskiej. Nie był w stanie inaczej postąpić. O co chodzi

Przypomnij sobie: Pilne wieści w sprawie stanu zdrowia Magdy Narożnej. Wokalistka nie czuje się najlepiej i musi przejść ważną operację. To jednak nie koniec problemów