Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny podzielili się radosną nowiną - spodziewają się drugiego dziecka! Urocze zdjęcie z widocznym ciążowym brzuszkiem piosenkarki podbiło internet, a gwiazdy z całego świata ruszyły z gratulacjami.


Para, znana z medialnego związku, od lat budzi zainteresowanie fanów. Ich miłość zaowocowała ślubem w 2016 roku i narodzinami syna Liama dwa lata później. Teraz na Instagramie Mariny pojawiła się fotografia, na której widać całą rodzinę - uśmiechniętą Marinę z ciążowym brzuszkiem, Wojciecha i Liama, czule tulącego mamę. Pod zdjęciem krótki, ale wymowny podpis: "Czekamy na Ciebie".


Wzruszający post wywołał lawinę komentarzy. Fani pary zasypali ich gratulacjami i słowami wsparcia. Nie zabrakło również wpisów od sławnych przyjaciół Mariny i Wojtka. Agata Rubik, Julia Wieniawa, Maffashion, Oliwka Brazil, Anna Lewandowska, Paulina Krupińska, Katarzyna Zielińska, Zofia Zborowska i Wersow - to tylko niektóre z gwiazd, które złożyli życzenia szczęśliwej rodzinie.


Drugie dziecko to dla Mariny i Wojtka kolejny etap w ich wspólnej drodze. Bez wątpienia Liam nie może się doczekać na powiększenie rodziny. Fani pary z niecierpliwością czekają na kolejne radosne nowiny i z pewnością będą śledzić ten wyjątkowy czas w ich życiu.


Ich związek pokazuje, że można pogodzić życie rodzinne z sukcesami zawodowymi. Marina Łuczenko-Szczęsna to nie tylko piękna piosenkarka, ale również bizneswoman. Wojciech Szczęsny z kolei jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Razem tworzą zgraną drużynę, a ich miłość i szczęście inspirują wiele osób.


Drugie dziecko Mariny i Wojtka to z pewnością wielka radość dla całej rodziny i fanów. Pozostaje nam tylko życzyć im wszystkiego najlepszego na ten wyjątkowy czas!


To też może cię zainteresować: Teresa Lipowska zareagowała na nagłe pytanie o Kasię Cichopek. Wyszło na jaw, co sądzi o zwolnieniu gwiazdy z „PnŚ”. Zadziwiająca opinia aktorki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pyszne ciasto truflowe w 15 minut i bez pieczenia