Dramatyczna saga między Antkiem Królikowskim i Joanną Opozdą wciąż trwa, a emocje sięgają zenitu. Po ostatnim wywiadzie aktora, w którym opowiedział o trudnościach w relacjach z byłą żoną oraz o spłaceniu zaległych alimentów, Joanna Opozda nie pozostawiła suchej nitki na swoim byłym partnerze.


Antek Królikowski przerwał milczenie, udzielając szczerego wywiadu, w którym otwarcie opowiedział o długotrwałej batalii sądowej z Joanną oraz o spełnieniu swoich zobowiązań alimentacyjnych wobec syna. Jednak według aktora, Opozda wciąż utrudnia mu kontakt z dzieckiem, co wywołuje frustrację i żal. Mimo wielu prób porozumienia się co do widzeń z synem bez obecności matki, Królikowski twierdzi, że osiągnięcie porozumienia jest niemożliwe, informuje Super Express.


W odpowiedzi na te zarzuty Joanna Opozda publicznie zareagowała, prezentując swoją wersję wydarzeń na Instagramie. Aktorka stanowczo zaprzeczyła oskarżeniom Królikowskiego, nazywając je "ogromnym kłamstwem". Dodatkowo, Opozda oskarżyła byłego męża o brak zaangażowania w życie ich dziecka oraz o szantażowanie i grożenie jej.


Sytuacja przybiera na intensywności, gdyż Opozda zapowiedziała podjęcie kroków prawnych wobec Królikowskiego, oskarżając go o zniesławienie oraz naruszenie jej dóbr osobistych. Sądowa batalia między dwójką celebrytów staje się coraz bardziej złożona i emocjonalnie naładowana, co tylko potwierdza, że konflikt między nimi nie zakończył się jeszcze.


To też może cię zainteresować: Te produkty znikną ze sklepów. Już wkrótce niemal każdy Polak to odczuje


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Luna w ogniu krytyki. "Polacy mają tendencję do podejmowania dziwnych decyzji"