Dorota Wellman, znana i ceniona polska dziennikarka, od lat tworzy niezastąpiony duet z Marcinem Prokopem w porannym programie "Dzień dobry TVN". Jej entuzjastyczna prezencja, sprytne dowcipy i profesjonalizm zawsze przyciągają uwagę widzów, stawiając program na szczycie oglądalności. Ostatnio jednak fani martwią się, gdyż Wellman nie pojawiła się na antenie, a Prokop wyjawił smutne wieści dotyczące przyczyny jej nieobecności.


Dorota Wellman to postać, która zdobyła serca widzów, a jej zgrany duet z Marcinem Prokopem stał się nieodłącznym elementem porannego rytuału dla wielu Polaków. Od września 2007 roku Wellman związana jest z programem "Dzień dobry TVN", przynosząc świeżość i radość każdego poranka. Mimo upływu lat, nie ma wskazówek co do jej ewentualnego odejścia, co byłoby dla fanów prawdziwym koszmarem, informuje Goniec.


Ostatnia emisja programu zaskoczyła jednak widzów, gdyż Wellman nie pojawiła się na antenie. Zaczęły się spekulacje na temat jej niespodziewanej nieobecności. Marcin Prokop postanowił wykorzystać okazję, aby zażartować na ten temat. Na wizji żartował, że zamknął Wellman w piwnicy, a zastępczyni, Gabi Drzewiecka, bardzo chciała poprowadzić z nim program.


Jednak prawdziwa przyczyna nieobecności Doroty Wellman jest znacznie bardziej poważna. Marcin Prokop wyjawił, że prezenterka zmaga się z bardzo silną migreną, która uniemożliwiła jej poprowadzenie ostatniego wydania "Dzień dobry TVN".


Wellman w wywiadzie dla "Teleshow" wcześniej wspomniała, że migrena utrudnia jej życie i skutkuje nawet koniecznością hospitalizacji.


"Odcina z życia, tracę wzrok, nie mogę mówić, bo mam ściskoszczęk. Mam tak potworny ból, że trafiam do szpitala" - przyznała prezenterka.


Fani życzą szybkiego powrotu do zdrowia Dorocie Wellman, jednej z ulubionych twarzy polskiego poranka, a Marcinowi Prokopowi dziękują za szczerość i zrozumienie w trudnej sytuacji koleżanki.


To też może cię zainteresować: Radosna nowina od gwiazd "Pytania na śniadanie". Gratulacje płyną z całej Polski


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Burze już szaleją. Czy Polska będzie zagrożona w najbliższych dniach