Dziś, 6 marca, Kamil Durczok obchodziłby swoje 56. urodziny, jednak już od listopada 2021 roku nie ma go wśród nas. Były redaktor naczelny "Faktów" odszedł, pozostawiając w tyle swoje życie, karierę i bliskich. Jego była żona, Marianna Dufek, postanowiła podzielić się z mediami społecznościowymi kilkoma bolesnymi wspomnieniami związanych z tą stratą, oraz opowiedzieć o kolejnej tragedii, jaka ich spotkała.


Kamil Durczok, znany dziennikarz, zyskał rozpoznawalność w świecie medialnym, zwłaszcza podczas współpracy z programem "Fakty". Niestety, skandal w 2015 roku zakończył jego karierę w tej stacji. Czarne chmury zaczęły się zbierać nad nim wcześniej, w lipcu 2019 roku, gdy spowodował wypadek będąc pod wpływem alkoholu, informuje Goniec.


Jego życie osobiste również nie było bez problemów. Przez ponad 20 lat był związany z Marianną Dufek, z którą miał syna. Jednak ich związek nie przetrwał, a rozwód stał się faktem. Cóż, życie prywatne Kamil Durczok również podlegało burzom.


Kamil Durczok zmarł nad ranem 16 listopada 2021 roku, a przyczyną jego śmierci było zaostrzenie przewlekłej choroby oraz zatrzymanie krążenia. Wydawałoby się, że z chwilą śmierci dziennikarza, najgorsze dla jego bliskich minęło. Niestety, los miał dla nich przygotowaną kolejną bolesną próbę.


Marianna Dufek postanowiła uchylić rąbka tajemnicy z życia po śmierci Kamila Durczoka. W szczerym wywiadzie dla portalu "ShowNews" opowiedziała o tym, jak trudno było jej po stracie, a także o kolejnej tragedii, jaka ich spotkała.


Dufek zdradziła, że życie po śmierci byłego męża nie było łatwe. Szczególnie trudny był czas bezpośrednio po jego odejściu. Mimo że para rozwiodła się, Marianna postanowiła być wspierającą dłonią dla matki Kamila, która musiała zmierzyć się z utratą syna.

Opowiedziała również o swoim czworonożnym przyjacielu, który był bliski Durczokowi, a po jego śmierci również podupadł na zdrowiu, kończąc swoje życie pół roku po swoim ludzkim przyjacielu.


To tylko niektóre spojrzenie na życie po Kamilu Durczoku, które pozostawiło w cieniu nie tylko karierę mediów, ale również intymne tragedie. Życie dziennikarza było pełne skandali i kontrowersji, ale jego odejście i pozostawione w tyle historie są prawdziwie poruszające.


To też może cię zainteresować: Trudne chwile w życiu Magdy Mołek. Podjęła bardzo trudną decyzję


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przerażające sceny podczas protestu rolników. Pojawiła się trumna. Policja natychmiast interweniowała