Po kilku miesiącach oczekiwania, fani Małgorzaty Rozenek-Majdan mogą cieszyć się z zapowiedzi, że jej nowy program "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" ma trafić na antenę już w kwietniu. Po utracie posady w "Dzień dobry TVN", gwiazda miała obiecać, że przygotowano dla niej nową propozycję, a teraz zbliża się moment, w którym widzowie zobaczą ją w zupełnie nowym świetle.

Zdjęcia do programu rozpoczęły się w październiku, a koncept "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" brzmi intrygująco. Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzy się z mężczyznami reprezentującymi świat sportu, dziennikarstwa i filmu. Ciekawe jest to, że mężczyźni ci będą jednocześnie jej rywalami, a każdy z nich będzie musiał stawić czoła zadaniu w dziedzinie zupełnie obcej dla ich zawodu czy pasji. Oboje będą mieli jedynie cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnych wyzwań, informuje Super Express.

Chociaż premiera programu była planowana na marzec, nie znalazł on miejsca w marcowej ramówce TVN. Jednakże, według najnowszych informacji, fani nie będą musieli długo czekać, aby zobaczyć "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Program ma trafić na antenę w kwietniu, zajmując wieczorne wtorkowe pasmo o 21:35. Zastąpi on inną nowość - "Czas na show. Drag me out", którego premiera jest planowana na początek marca i obejmie sześć odcinków.

Po takiej długiej nieobecności Małgorzaty Rozenek-Majdan w telewizji, zapowiada się, że powrót gwiazdy będzie wyjątkowy i pełen niespodzianek. Fani już nie mogą doczekać się pierwszych emocji i zaskakujących wyzwań, które przygotowała dla swoich rywali. W kwietniu telewidzowie będą mieli okazję przekonać się, czy program spełni oczekiwania i czy Rozenek-Majdan odnajdzie się w roli prowadzącej tego nietypowego show.

To też może cię zainteresować: Zarobki Jarosława Kaczyńskiego mogą zaskoczyć. Przerażające kwoty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sensacyjne zwolnienie z mediów publicznych. Dziennikarka musiała odejść z dnia na dzień. Nowe władze stacji podjęły zaskakującą decyzję. Co dalej