Pozycja Sławomira i Kajry w TVP, choć kiedyś trzymała się mocno, teraz zdaje się być nieco chwiejna. Kadrowa rewolucja w telewizji państwowej sprawiła, że para ta nie ominęła krytycznych spojrzeń ze strony nowego kierownictwa. Znane twarze w polskim show-biznesie, Sławomir i Kajra, choć obecnie prowadzą "Tak to leciało", mogą czekać na nich zmiany. Co przyniesie im przyszłość?

Rewolucja w TVP i Losy Sławomira i Kajry

Wraz z przetasowaniami w telewizyjnym krajobrazie Polski, popularne programy telewizji państwowej uległy znaczącym modyfikacjom. "Pytanie na śniadanie" przeszło gruntowną metamorfozę, a inne programy straciły swoich prowadzących. W tej kadrowej burzy, Tadeusz Sznuk i Łukasz Nowicki zyskali pewność co do swoich miejsc w teleturniejach. Niestety, Sławomir i Kajra mogą nie być tak pewni swojej przyszłości w TVP.

Powrót Sławomira i Kajry do "Tak to leciało"

Sławomir i Kajra, dzięki kontraktowi podpisanemu w 2022 roku, powrócili do telewizji publicznej, prowadząc popularny teleturniej "Tak to leciało". Choć program zebrał sporą widownię, osiągając średnio 885 tysięcy widzów, to w porównaniu z innymi produkcjami TVP, takimi jak "Jeden z dziesięciu", wyniki wydają się nieco mniej imponujące.

Wiosenna edycja "Tak to leciało" została już nagrana i emitowana od 3 marca, jednak przyszłość Sławomira i Kajry w programie staje pod znakiem zapytania.

TVP zrezygnuje z Sławomira i Kajry?

Nieoficjalne informacje sugerują, że władze TVP podjęły decyzję o zakończeniu współpracy z Sławomirem i Kajrą w kontekście prowadzenia "Tak to leciało". Artyści nie wystąpią w nadchodzącej jesiennej serii, co budzi zainteresowanie fanów i spekulacje na temat ich potencjalnych następców.

Internauci, pełni pomysłów na nowe duety prowadzących, wymieniają różne propozycje, w tym Magdę Narożną i Aleksandra Sikorę, Rafała Brzozowskiego i Edytę Górniak czy Justynę Steczkowską z synem Leonem Myszkowskim. Czy TVP zdecyduje się na nowy duet, czy też postawi na bardziej klasyczne rozwiązanie? Czas pokaże, kto zasiądzie na fotelu gospodarza w kolejnej serii "Tak to leciało".

To też może cię zainteresować: Na horyzoncie potężna burza w Sejmie. Posłowie zajmą się przyszłością byłego polskiego premiera. Na temat Mateusza Morawieckiego padną mocne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek razem, a jednak osobno. Para spędziła piękny czas w Rzymie. Po powrocie do Polski dziennikarz musiał wyjechać