Ich niezwykła więź podczas walki z chorobą poruszyła serca internautów na całym świecie. Czarujące czarno-białe zdjęcie kilkuletniego Becketta i jego starszej siostry Aubrey, podczas trudnych chwil po chemioterapii, momentalnie obiegło sieć, wywołując lawinę wzruszeń. Dziś, po trzech latach, historia ma podwójnie szczęśliwe zakończenie: młody chłopiec pokonał raka, a ich więź wciąż jest niezłomna.

Historia rodzeństwa Becketta i Aubrey zaczęła wzruszać ludzi kilka lat temu, gdy czarno-białe zdjęcie malucha stojącego nad toaletą w trakcie wymiotów po chemioterapii obiegło internet. W tych trudnych chwilach największym wsparciem dla Becketta była starsza siostra Aubrey, informuje portal O2.

Po wielu bolesnych chwilach walki z chorobą, Beckett pokonał raka, a jego codzienność możemy śledzić na stronie "Beckett Strong" na Facebooku, gdzie mama chłopca dzieli się aktualizacjami.

"Mogę tylko powiedzieć, że w tym roku minęły trzy lata bez raka. Jego rozwój jest niewiarygodny. Nic nie jest w stanie go powstrzymać" - napisała niedawno mama Becketta na Facebooku.

Oparta na miłości i wsparciu więź między rodzeństwem pozostaje niewzruszona. "Łączy ich nierozerwalna więź" - przyznała mama w rozmowie z "Today Parents".

Historia Becketta zaczęła się, gdy miał zaledwie dwa lata, a lekarze postawili diagnozę - ostra białaczka limfoblastyczna. Rozpoczęła się walka, a Beckett przeszedł m.in. chemioterapię i przetoczenie krwi, by pokonać chorobę.

Mimo cierpienia, dzisiaj Beckett cieszy się zdrowiem, uczęszcza do szkoły, uwielbia jazdę na rowerze i wspólną grę na konsoli ze swoją ukochaną siostrą Aubrey. Jego historia to nie tylko opowieść o pokonaniu raka, lecz także o siłach rodzinnych, determinacji i radości życia.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Po odejściu mojej mamy zabrałam ojca do siebie. Zaczął robić skandale i nieprzyjemne niespodzianki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ojciec Rydzyk ma powody do świętowania. Otrzymał to, czego długo pragnął